Kendim çektim.Bursa'da Suuçtu Şelalesi :))))

laetitia

Yeni Üye
Üye
suuçtu şelalesi fotoğrafları suuçtu şelalesi hakkında bilgi bursanın şelaler hakkında bilgi bursada şelale bursadaki şelaleler
Burası oldukça harika biryer geniş bir piknik alanı ve yürüyüş içinde ağaçlarla çevrili uzun yolları bulunuyor tabiki araçlara dikkat ederek.Ayrıca bazı masalar suyun içinde kalıyor oraya koyun karpuzunu serin serin oturun ve yiyin.Biz gittiğimizde çok yoğun akmıyordu kışın çoğalıyor tabi.Merkezden oldukça uzak olması tek dezavantaj önce M.Kemalpaşa'ya oradanda suuçtu şelalesine gitmeniz gerekiyor.Yolunuz düşerse kesin görün derim melişler ;)İşte benim çektiğim resimlerle suuçtu şelalesi.

Biraz Bilgi:

Bursa'nın Mustafa Kemalpaşa ilçesine 18 km. uzaklıkta bulunan ve ilçenin içme suyu ihtiyacını karşılayan Suuçtu Şelalesi 38 metre yükseklikten dökülür. Çataltepe mevkiinde, Muradiyesarnıç Köyü yakınlarında, Karadere üzerinde fay hattının çökmesi ile oluşmuştur. Kayın, meşe, çam ağaçlarının gölgesinde serin bir dinlenme alanı olan bu alan, etrafındaki ahşap piknik masaları ve ocakları sayesinde piknikçilerin çok rağbet ettiği bir mesire yeridir.
 

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
woowww gerçektende güzel yermiş.. emeklerine sağlık paylaşım içinde ayrı teşekkür... umarım bir gün bende giderim
 
Üst