Kendinizi severmisiniz?

seda88

Aktif Üye
Üye
Kendinizi severmisiniz?
kızlar kendinizi severmisiniz ben bazen kendimi sevmediğimi düşünüyorum çok kararsız çok sabırsız hemen herşeyi olsun isteyen olmayınca dünyası başına yıkılan biriyim yani biraz karamsarım çok zor mutlu olabiliyorum ya siz galiba şu kız gibiyim bende hahaha
images

canım kuzum inşallah hamiş kalabilirsem hayatımın gerçekten olumlu yönde çok değişeceğine inanıyorum bakalım zaman bize neler gösterecek :)

bede kendimi severim ama şu sıralar aldığım kilolar yüzünden sinirim bozuk eski kıyafetletim olmuyor sitrese giriyorum .Bende çok sabırsızım istediğim şeyler hemen olsun isterim ama olmayınca acayip sinir olurum sitrese gireri bu yüzden sitresim hiç bitmez benim

ya varya bi yere gezmeye gidecek oluyorum ne giysem diye düşünmekten bide istediklerim dar gelince bi yere gidesim olmuyor semüjjj yaa ne yapacaz böyle biz :)

aynene şim hadi gidip biraz dolaşalım diyo sonra dolaptan bişey bulamayınca sinirlerim bozulmuyo benim hiçbişeyim yok gitmiyorum biyere deyip kocişi sinir ediyorum hahaha oda dalga geçiyo benle ama napim kotumu giyiyorum düğme kapanıyo ama o kadar sıkıyo ki patlıyo gibi oluyom yanlardan da yağlar fışkırıyoo hahaha of of şulemmm gelde sev kendini :shootout:

anaaa ben ne biçim yazmışım yaa sinirlerim bozuluyo yazcağıma bozulmuyo yazmışım affet beni şulem işyerinde anca bukadar oluyo idare ediver hahaha

Geri