Kepli mezuniyet saç modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kepli mezuniyet saç modelleri
mezuniyet için kepli saç modelleri, mezuniyet saç modelleri, mezuniyet için saç modelleri, kepli mezuniyet resim örnekleri ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Daha önce ki yıllar da özellikle üniversite bitiren kişilerin yaptıkların da görmeye alışkın olduğumuz mezuniyetler de kep fırlatma adeti artık ilkokullara kadar hatta anasınıfına kadar indi.

Ama iyi ki de indi çünkü bu miniklerin kep fırlatma törenleri gerçekten de çok şirin oluyor tıpkı kendileri gibi:)

Şu sıralar yoğun bir şekil de mezuniyet kutlamaları devam ediyor. Mezuniyetler de bildiğiniz üzere kepli kıyafet giyilerek kutlamanın sonların da hep birlikte başa takılan kepler yukarı doğru fırlatılır.

Şimdi ki konumuz genç kızları ilgilendiriyor... Çünkü kepli saç modellerini içeren konumuz da yen alan modeller mezuniyette kep giyecek genç kızlar için yer alıyor.

Kepli saç modelleri için kararsızlıklar yaşıyorsanız hemen size tüyolar vermek istiyorum;) Kesinlikle kep için en uygun saç modeliniz mutlaka açık olmalı;)

kepli açık mezuniyet saçı.JPG
kepli mezuniyet saç modelleri.JPG
kepli mezuniyet saç örnekleri.JPG
kepli mezuniyet saçları.JPG
mezuniyet saç modelleri.JPG
mezuniyet saçları.JPG

Maşalı ve düz fönlü saç modellerinin yanısıra yandan toplanan saçlar da kep için uygun saç modelleri arasında yer alıyor. Göz alıcı bir güzellikte kepinizin durmanısını istiyorsanız açık saçlarda kep modelleri çok daha güzel olacaktır.

Diplama törenleri yaz aylarına geldiği için havanın sıcak olmasından dolayı maşalı saçlarınızın çabuk sönmemesi için bolca spreylemenizi öneririz. Taktığınız kepin çabuk düşmemesi için de tel tokalarla sağlam bir şekil de saçınıza tutturursanız işinizi garantiye almış olursunuz.

Mezuniyet makyajı nasıl olmalı?

Mezuniyet makyajı için çok abartıya kaçmanızı önermiyorum. Yaşınızın genç olmasından dolayı zaten ışığınız ve enerjinizi etrafa yansıtacaksınızdır. Pastel tonları tercih ederseniz isabet olacaktır. İyi bir nemlendirici sürdükten sonra elmacık kemiklerine özellikle şeftali tonlarından bir allık ve hafif bir aydınlatıcı yüzünüze oldukça renk katacaktır. Göz makyajınızı ise yine abartıya kaçmadan hafif bir şekil de yapmanızı öneririm. Ruj seçimi ise yine pastel tonlardan olabileceği gibi hatta parlatıcı bile işinizi görecektir;)

Eğer mezuniyet töreni gece olacaksa o zaman göz makyajınızı biraz daha ön plan da tutarak eyeliner ve birkaç kat rimel işinizi görecektir. Far tercih ederseniz de giyeceğiniz kıyafete uygun tonlarda bir far işinizi görecektir.

Tamda zamanı tüm mezun olan kardeşlerime evlatlarıma bu konuyla birlikte tebriklerimi gönderiyorum. Yeni nesil bir acayip :D:D

Geri