Keratin yüklemesi nedir fiyatları nelerdir ?

merhaba. ben düğün öncesi saç bakımı yazarak buldum sitenizi çokta faydalı oldu :) burdan keratin bakımı yaptıracak arkadaşlara sesleniyorum kuaförlerde bakım adı altında yapılan kimyasal yüklemelerine sakın inanmayın. 2 ay önce gittim kimyasalın kokusundan nefes alamadım gözlerim yandı bide hala 2 seans daha gelin diyolar. ben keratin sprey aldım 55 liraya çokta memnun kaldım. kuaförde 200 liraya alamadığım hizmeti 55 liradan aldım.
Aynen canım ben de aylar önce keratin sprey serumunu patentli olduğu için keratinbakim.com internet sitesinden almıştım ne kadar bereketli bürünmüş bir ürünmüş ki yarısını kullandım saç uçlarındaki kırıklar tamamen gitti tamir etti ve saçların eskisinden daha güzel oldu sanki...

intense keratin onarıcı full seti tek geçerim eksiksiz dipten uca mükemmel bir bakım sağlıyor

Ben önce kuaförde yaptırıyordum saç botoksumu ama istediğim sonuçları alamıyordum kuafördekilerde kimyasal içerik oluyormuş ve geçici çözüm sağlıyormuş bu sebeple değişiklik olmamış saçımda hatta yaptırmadığım zaman daha kötü olmasının sebebi buymuş bende evde kendim yapmaya karar verdim baya araştırdım deneme için bir çok ürün aldım sonunda gerçekten işe yarayan ve saçlarımı canlandıran güçlendiren saf ürünü buldum belli aralıklarla kullanıyorum doğal keratin saç botoksu nu artık saçlarımda keratin ürünleri dışında bişey kullanmıyorum zaten liquid keratin şampuan saçlarımdaki yağlanmayı geçirdiği için onu hiç bırakmıyorum artık genel olarak saçlarım için çözüm buldum evde olduğu için de kolay ve rahat oluyor.

Canım intense saf keratin saç dökülmesine değil ama yanan saçları toparlamada çok etkili aynı markanın dökülme setini kullan istersen

Canım intense saf keratin saç dökülmesine değil ama yanan saçları toparlamada çok etkili aynı markanın dökülme setini kullan istersen

Benimde saçlarımda aşırı dökülme oldu öyleki bir parmak saçım kaldı diyebilirim .İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. Gerçekten tavsiye ettiğiniz ürün iyi geliyorsa denemek isterim.

Melis ank canım ben yanan saç bakım setini kullanmıştım çok memnun kaldım ama dökülme setini kullanmadım ne desem yalan olur istersen bir irtibata geç durumundan bahset ben öyle yaptım çünkü çok iyi ilgileniyorlar whatsapp destek hatlarından sürekli irtibat halinde kalıyorlar

Merhabalar güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık ama kayıtsız kalamadığım bir konu var arkadaşlar bakın kullanmış olduğunuz market ürünleri çok tehlikeli ben bunu 1yıl önce araştırdıktan sonra fark ettim ve market ürünleri kullanımını bıraktım . Evet hızlı ve pratik anında canlılık,temizleme,parıldama, saf ve temiz görünmesi işte en aldatıcı yanı kimyasal madde sürmeyin saçınıza zaten durumlarımız gereği protein eksikliği fazla zaten bunu onları kullanarak daha çok öldürüp yok ediyorsunuz. BENCE sağlıklı bir saç beklemeyin derim . Ama size tavsiyem 1 yıldır kullandığım bir ürün var %99.2 doğal içerikli liquid keratin bunu deneyin derim aradaki farkı çok geçmeden anlayacağınıza adım gibi eminim liquid keratinin ürünleri biraz pahalı olabilir ama bence değer.
inanmayın şu liquid keratin yorumlarına

bu konuda sürekli araştırma içerisindeydim denemediğim marka kalmadı saçlarımda kırılma dökülme ve açıcıdan kaynaklı sorunlar vardı şuan liquid keratin diye bi markanın özel setini kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim.
Saçma sapan reklamlar ve sahte yorumlar yaparak insanları kandırmayı bırakın! Her yere sahte yorumlar bırakıyorsunuz. Sizin gibi sahtekar insanlar yüzünden saçlarımız mahvoldu! Bir de bahsettiğin markanın fiyatlarına bak resmen dolandırıcısınız!

Geri