Kıl tekniği ile kaş uygulaması modelleri

Kıl tekniği ile kaş uygulaması modelleri
Kıl tekniği ile kaş uygulaması kıl tekniği kaş kontürü kıl tekniği ile kaş yaptıranlar ve daha fazlası Melekler FORUM'da.

KIL TEKNİĞİ İLE KAŞ UYGULAMASI NEDİR?


Kaş yapısı ve duruşu mutlak suretle bakışlarımızı ve yüzümüzün karakteristik bir şekilde görünmesini sağlıyor. O yüzden hanımlar da kaşlara önem veriyor. Özellikle eskilerde anneannelerimiz o zamanda nerede teknik kıl kaş ektirme tarzı uygulamalar onlar kaşları tamamen alıp istedikleri gibi boyalarla şekil veriyorlarmış. Şimdi artık son teknoloji ile geliştirilen uygulamaların artmasıyla kozmetik makyaj alanında da hanımlar daha çok seçeneğe daha doğal görünümlere sahip olmaya başladılar. Sizin de kaşlarınız az ve düzensiz şekilsiz ise kıl tekniği ile kaş uygulamasını deneyebilirsiniz. Peki nedir bu kıl tekniği ile kaş uygulaması? Size kendi cümlelerimle anlatmak daha uygun olur sanırım. Kaşların arası seyrek olanlar için kaş yapısı düzgün olmayanlar için kişinin kendi kıl yapısı ve rengine çok yakın tarzda dolgu işlemler yapılması işlemidir. Buna kalıcı makyaj uygulaması da diyebiliriz aslında. Çünkü kaşlarınıza microblading uygulaması ile kaşlar çiziliyor sonrasında seyrek olan kısıma ya da tamamı için kaş çizimi yapılıyor ki bu adeta kişinin kendi kaşları diyebilirsiniz. Kış tekniği uygulaması denmesi belki bu nedenledir. Aslında basit bir kalem yöntemi ile yapılan bu uygulama seyrek kaşa sahip insanlar için doğal ve kıl tarzında çizimler yapılarak doğal bir kaş yapısı oluşturulur. Yüz şeklinize uygun kaş modelleri için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

kil teknigi kas kontürü.jpg


KIL TEKNİĞİ KAŞ UYGULAMASI FİYATLARI

Kıl tekniği kaş uygulaması güzel bir uygulama doğal ve kalıcı. Kalıcılığı yaklaşık 1 yıl kadar sürmekle birlikte kullanırken çok memnun kalınacak bir uygulama. Kıl tekniği kaş uygulaması ile kaşlarınız yüzünüze daha karakteristik bir hava katacaktır. Kıl tekniği kimlere uygulanabilir? Kaşı seyrek olan kaşı hiç olmayan kaşları ile problem yaşayanlar bu işlemi yaptırabilir. Fiyatlarına bakacak olursak merkezden merkeze değişmekle birlikte 750-1000 TL arasındadır fiyatları. Aslında hani 1 yıl için değer mi derseniz bence kaşları ile problemli olanlar için değer aslında. Hemen yazımızın sonunda da microblading yani kıl tekniği ile kaş uygulaması hakkında videoyu izleyebilirsiniz nasıl yapıldığını ve bilgi edinebilirsiniz. Kıl tekniği ile doğal bir kaşa sahip olurken yüzünüze bakanların ilk dikkatini kaşlarınızın doğallığı ve dolgunluğu çekecektir.

kil teknigi kas uygulamasi.jpg


KIL TEKNİĞİ UYGULAMASI YAPTIRANLAR

Kıl tekniği ile kaş uygulatanların kaşları kesinlikle doğal bir görünüme sahip olacaktır. Aslında 1 yıla kadar kalıcı olan bu uygulama kişilere göre cilt tipine göre değişkenlik gösterebileceği gibi bu süre 1.5 yıl ya da 2 yıla kadar uzayabilir. En çok sorulan sorulardan biri de bu işlem acı verir mi? Bu işlem son teknolojik bir işlemdir ve acısız bir uygulamadır. Yapmanız gereken şey bu işi en iyi yapan merkeze gitmeniz emin ellerde olduğunuzu bilmek önemli. Steril şekilde uygulama yapılması ve ortamın steril olması ve tabii yapan kişinin işinin ehli olması önemli.

 
Üst