Kıl Tekniği İle Yapılan Kaş Şekilleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kıl Tekniği İle Yapılan Kaş Şekilleri
Son zamanlar da oldukça gündeme gelen ve diğer kaş kontürüne göre daha doğal duran kıl tekniği kaş uygulamaları bayanlar arasın da çok fazla benimsendi diyebiliriz. Seyrek, dökülmüş ve belirsiz kaşların arasını kıl tekniği ile doldurarak daha belirgin şekillerin oluşmasını sağlayan kıl tekniği ile uygulama örneklerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz.
kıl tekniği (1).jpg
kıl tekniği (2).jpg
kıl tekniği (3).jpg
kıl tekniği (4).jpg
kıl tekniği (5).jpg
kıl tekniği (6).jpg
kıl tekniği (7).jpg
kıl tekniği (8).jpg
kıl tekniği (9).jpg
kıl tekniği (10).jpg
kıl tekniği (11).jpg
kıl tekniği (12).jpg
kıl tekniği (13).jpg
kıl tekniği (14).jpg
kıl tekniği (15).jpg

Merhaba arkadaşlar
Kaşlarım çok seyrek ve şekilsiz microblading kıl tekniği ile kaşlarımı yaptırmak istiyorum. Anadolu yakasında bu işi iyi yapan biri var mı?Duyduğum kadarıyla herkes bu işi iyi yapamıyormuş.Daha önce yaptırıp bana tavsiyede bulunabilecek arkadaşlar var mı?

benim size tavsiyem öncelikle gerçekten bu işi iyice araştırın çünkü kaşlar kişinin yüz ifadesini olumlu yada olumsuz bir şekilde değiştirebilir kaş yaptırmadan önce mutlaka örnek çizimleri kaşınıza uygulayarak size göstersinler microblading kıl tekniği ile kaş kontür uygulamaları gerçekten doğal duruyor önemli olan bu işi iyi bilen birine yaptırmanız dövme boyasını tercih etmeyin çünkü o kalıcı oluyor ve beğenmediğiniz zaman bile onun silinişi ile ayrıca uğraşmayın doğal bitkisel boyaları yapan yerler tercih edin istanbul da oturmuyorum ama oturan arkadaşlardan bu konuda tavsiyeleri sizin için bekliyoruz;)

Merhaba Sude Hanım
Ben Anadolu yakasında oturuyorum. Bir arkadaşım bu kıltekniği ile kaş kontürünü yaptırdı ve çok memnun hatta başka bir arkadaşımızıda gönderdi oda çok memnun kaldı. Microblading herşeyden önce çok doğal duruyor gerçek kıldan ayıramıyorsunuz. Yerin adı Bien beauty studio kadıköyde isterseniz araştırın sizde.

Yardımınız için çok teşekkür ederim. Dün kıl tekniği ile kaş kontürü yaptırdım şu an kaşlarım epey koyu görünüyor fakat uygulamayı yapan bey bunun bir hafta içinde açılmaya başlayacağını söyledi. Tavsiye ettiğiniz gibi Bien beauty studio ya gittim ve Aykut Özhan 'a yaptırdım küçük temiz bir yer çok ilgilendiler tavsiye ederim, Aykut beyin işle ilgili derin bilgisi ve resmi ustalık belgesi var bu tekniğin adı microblading 'miş bu arada. 1 ay sonraya rötuş için randevu verdiler. Sanırım işin sonucunu rötuştan sonra tam olarak göreceğim. Buradan son durumu paylaşırım.

İlk etap da kaşlar koyu bir renk oluyor bir hafta kadar sonra açılmaya başlayacaktır çok fazla kabuk tutmaması için sık sık vazelin sürerek kaşlarınızın kuru kalmamasını sağlayın. Hayırlı olsun inşallah memnun kalırsınız deneyimleriniz ve yorumlarınız üyelerede fikir olacaktır;)

Benimde kaşlarım çok ince ve seyrek . Kaş farıyla kaşlarımı kalınlaştırıyorum . Ama far yağmurda falan akıyor . Kaş dövmesi yaptırmak istiyorum. Kaş dövmesiyle kıl tekniği aynı işlemmi ? Bazı bayanlar 1 yıl geçtikten sonra kaşların mavi bir renk aldığını söylüyor. Bu yüzden cesaret edemiyorum. Gerçekten böyle bir durum söz konusumu ? Kaşına dövme ve kıl tekniği yaptıranlar yorum yaparsa sevinirim.

Kaşımı yaptıralı 2 aydan fazla oldu. Sonucu yazacağımı söylemiştim biraz geç oldu kusura bakmayın. İlk ayın sonunda kıl tekniği yapılmış kaşlarım için randevu alıp ikinci seans için tekrar Bien studio'ya gittim.
Tamda Aykut bey'in söylediği gibi bazı tutmayan küçük boşluklar oluştu ve rengi açıldı. Aykut bey bunların doğal olduğunu ve ilk seansın birazda gözlem amaçlı olduğunu kaşın asıl ikinci seansta oturacağını söyledi ve rötuş işlemini yaptı. Şu anda rötuş işleminin üzerinden yaklaşık 45 gün geçti. Pigment cilde oturduğunda üzerini ince bir deri tabakası kapladığından daha pastel, soft bir renge bürünüyor. İlk yapıldığındaki koyuluğun üçte biri gidiyor buda işlemin daha doğal görünmesini sağlıyor. Kısacası şunu anladım ki sonuç için ikinci seansın bitmesini beklemeniz gerekiyor açıkçası sabırlı olmayanlar bu işlemi hiç yaptırmasın.
Buradan Bien beauty studio çalışanlarına Başta Aykut Özhan'a titizliği ve sabrından dolayı ve Serap hanıma güleryüzü ve ilgileri için teşekkür ederim. Sanırım yakında ikinci şubelerini açıyorlarmış şimdiden hayırlı olsun diyorum. Sorularınız olursa buradan cevaplayabilirim bu arada kıl tekniği yaptırırken microblading ile mi yapıyorsunuz diye sormayı unutmayın en doğal duran yöntem bu.

Geri