Kilo Avcilari

Menüm

sabah 1 dilim ekmek ve menemen

ögle 1 dilim soganli ekmek

aksam firinda balik ve bol salata

1avuc badem

spor 30 dk cardio ve tum gun ayaktaydim neredeyse

birazdanda yesil cay demliycem:)

selam kızlarrr kolay gelsin size diyet yapmak zor bişey ama b en diyet menülerini sağlıklı olduğunu düşünmüyorum herşeyden ye ama az ye öğünü aartır 3 beyazdan uzak dur bol su için spor yapp ohh bundan iyisii var keninizi kasmanıza gerek yok bence ben böyle veririm kiloları sağlığımdanda olmam

Menüm

sabah 1 dilim ekmek ve menemen

ögle 1 dilim soganli ekmek

aksam firinda balik ve bol salata

1avuc badem

spor 30 dk cardio ve tum gun ayaktaydim neredeyse

birazdanda yesil cay demliycem:)

yazmayi unutmusum dün. Disarida gezerken kizimin biskuvilerinden fln atistirdim :)) birde minik bi milkway yedim :))
öglen disarida olunca öyle atistirdim malesef

birde dunki yesilcayimi demleyip icine 2 3 dilim zencefil attim tadi daha guzel oldu

1 Demlikten 3 su bardagi cikiyor

selam kızlarrr kolay gelsin size diyet yapmak zor bişey ama b en diyet menülerini sağlıklı olduğunu düşünmüyorum herşeyden ye ama az ye öğünü aartır 3 beyazdan uzak dur bol su için spor yapp ohh bundan iyisii var keninizi kasmanıza gerek yok bence ben böyle veririm kiloları sağlığımdanda olmam

Tam olarak bende bunu yapiyorum:) ama dokunmaya detoks yapicam "bahar temizligi" :)

Ben kızımı anakucagina koyup yürüyüş yapıyorum bir. Kaç gündür evde de plates yapıyorum geçen gün evde kosubandinda 1saat kadar yürüdüm fırsat buldukça spor yapıyorum hareketi artirdim epey geçen hafta tartildigimda 67.4çıkmıştim suan 66.2kilo çıkıyorum emzirmeyle yesende güzel kilo veriliyormuş şimdi daha çok yürüyüş yapmaya çalışacağım yaptıkça yazmaya çalışırım fazla vakit bulamıyorum nete girmeye.

Deli asik hosgeldin canim

emin ol serbest olsaydin + ya gecerdin
Bence busekilde olmakla yazdigin gibi frenlemissin işte kendini ....benim yolculuklarda cok sisligim olur,,belki öyledir ins..Moral bozmak yok yola devammmmm
evet canım devam :)
pea sardım canım ayrıca delı asık bende 68 bakalım yarın tartılıcam ılk kılo verınce vucut sısıyo sonra bırden gıdıyo unutmayın haa bıde gobusunuze strec fılm sarabılırsıınız ben yapıyorum bende yarın tartılıcam haber verırım sıze :D:D

1. hafta diyet maratonumuzun sonucu

paee 70,7 - 69,8 = 900 gr

deliasik 68,8 - 68,9= - 100 gr :dil:
taebrikler canım :)

- - - Updated - - -

mavi kelebek alıntı yapmışım ama yazmamışım :) işe yarayacak mı bakalım streç film :D bizde deneriz..

@yakisiklim negüzeeell ,,Känguru mu yani önüne takiyorsun? Bende 10 ayliga kadar neredeyse cikardim öyle ..ama daha cok ona hava aldirmak icin falandi..cunku cok yuruyemiyordum agir geliyordu..ama cok zevk aliyordum öyle kucagimda..offf ne cabuk gecti

kilo vermende süpper tebrikler
evet emzirdigim icin yemekten cok kismina gerek yok hareketini cogalttin mi yeter sana...hem ne cabuk vermisssinnnnn ben veremiyorummmmm kac yasindasin?

@asena normal detoks programi uyguliycam 3 günlük onuda dolunayda yapicam..öyle birsey :)

@ deliasik pes etmemeye sevindim canim
menulerini yazsn daha iyi olur..ben menümü yazicam diye kendimi kisitliyorum:D diyet yapiyorum ye yiyorum utanip yememeye calisyorum

Geri