Kilo Avcilari

Paee

Yeni Üye
Üye
Kilo Avcilari
Merhaba arkadaslar,

kilo avina cikmak isteyen hanimlar var mi?

bir süredir diyet yapiyorum
zaman zaman dikkatim dagiliyor ve basa sariyorum
düzenli bir diyet ve spor yapmak icin birbirimize ihtiyacimiz var..

Benimle ciddi duzenli bir sekilde diyet yapmak isteyen arkadaslarimi bekliyorum

söyle kurallarimiz olabilir
*haftanin bir gunu kilo bildirimi yapicaz
*günlük Menü ve sporlarmizi yazicaz
*yazilan menulere yorumlar yapicaz

bu kurallar gün gectikce sekillerinir,yenilenir

heyecanla bekliyorum

Pazartesiye kadar bekliyeyim sonra yalnizda olsa menulerimi ve sporumu yazmaya basliycam..
beklemek bahane , maksat haftasonunu kasmadan yiyerek gecirmek:))

ben kisaca bahsedeyim durumumdan

163 Boy 68 kilo
mümkünse 58 olmak istiyorum mümkünse degilse savasimaya niYetim yok bedenimle
ama 60 a kadar verin bir mücadele beni bekliyor

pazartesi yeniden tarticam

ins haftasonu kiloavcisi cikar ;*

selam :) bende seninle olmak istiyorum.. temmuz 2011de diyete başlamıştım. O zaman herkes dalga geçiyor, bir şekilde yemeye yönlendiriyorlardı. yavaş yavaş tüm motivem kayboldu ve ben en fazla 2-3 kilo verebildim.. hatta tam olarak vermedim. verdim geri aldım.. 19 yaşındayım. öğrenciyim.. :)

selam :) bende seninle olmak istiyorum.. temmuz 2011de diyete başlamıştım. O zaman herkes dalga geçiyor, bir şekilde yemeye yönlendiriyorlardı. yavaş yavaş tüm motivem kayboldu ve ben en fazla 2-3 kilo verebildim.. hatta tam olarak vermedim. verdim geri aldım.. 19 yaşındayım. öğrenciyim.. :)

Selam deliasik ;) ask güzeldir

epey olmus vereli verecek kilon cok mu? Cok uzayinca al ver al ver vucuttaaaan zarar görüyor..Ins son noktayi koyariz

pazartesi kilolarimizi tartilar baslariz o halde o_O

Selam deliasik ;) ask güzeldir

epey olmus vereli verecek kilon cok mu? Cok uzayinca al ver al ver vucuttaaaan zarar görüyor..Ins son noktayi koyariz

pazartesi kilolarimizi tartilar baslariz o halde o_O
evet aşk güzel :) birde imkansız olanları olmasa..
69-68 arası gidip geliyorum şu ara. en fazla 66ya düşmüşlüğüm var canım.

Kac olmak istiyorsun

ben 60 Tim genelde ama son 2 3 yildir hep 65 70 arasinda inip cikiyorum

ben 35 yasindayim ve 3 tane bebeimmm vvarken ögrenciymissin bende ögretmenim heheh
ama hep gönüllü yardim kuruluslarinda calistim
hic maasli memur olmadim "coksükür"

yarin sabah tartiliriz
menu ve sporlarimizi yazariz..tartilmadim gunumuz pazartesi olsun mu?

lise mi Uni mi ögrencisisin?

üni hazırlanıyorum. lise bitti :) Büyük hedefim 50 civarı.. Yarın çok fazla yürüyeceğimden eminim :) çünkü erkek arkadaşımla 1. ayımız bayağı gezeriz. sağolsun diyet konusunda da destekçim.. yarın hızlı geliyorum yani ;) ;) branşını merak ettim :) ne öğretmenisin..

üni hazırlanıyorum. lise bitti :) Büyük hedefim 50 civarı.. Yarın çok fazla yürüyeceğimden eminim :) çünkü erkek arkadaşımla 1. ayımız bayağı gezeriz. sağolsun diyet konusunda da destekçim.. yarın hızlı geliyorum yani ;) ;) branşını merak ettim :) ne öğretmenisin..

hadi bakalimmm
avantajlarin olabilir ama bende feci inatci ve sabirliyimdir

yarin boyumuzu kilomuzu hedef kilomuzu yazalim olur mu?

brans? Öncelikle almanyada yasiyorum ..dogu bilimleri oryantalizm okudum.. Abitur (Uni öncesi egitim) ögrencilerinin tarih felsefe fln derslerini giriyorum ama daha cok uzun yillardir farkli projelerle calisiyorum ..okuldada farkli gönüllü egitim yardimkluplerindede

bazen türkceye cevirip anlatmak zor ve garip oluyor..turkiyedeki sinav sistemini hic anlamadigim gibi..sinav zamani konusulanlari hic anlamiyorum
sana simdiden kolay gelsin,,gecenlerde bir turk ögrencim icin arastirmistim
abitur yapan biri trde istedigi uniye yazilabiliyormus..yani sinav yok ama uzun Bi egitim süreci var

hangisi daha iyi acaba ?

Yarin büyük gün hedefimi ulasmadan pes etmiycem
8. aya kadar bitiricem ins bu isi:melek:

hadi bakalimmm
avantajlarin olabilir ama bende feci inatci ve sabirliyimdir

yarin boyumuzu kilomuzu hedef kilomuzu yazalim olur mu?

brans? Öncelikle almanyada yasiyorum ..dogu bilimleri oryantalizm okudum.. Abitur (Uni öncesi egitim) ögrencilerinin tarih felsefe fln derslerini giriyorum ama daha cok uzun yillardir farkli projelerle calisiyorum ..okuldada farkli gönüllü egitim yardimkluplerindede

bazen türkceye cevirip anlatmak zor ve garip oluyor..turkiyedeki sinav sistemini hic anlamadigim gibi..sinav zamani konusulanlari hic anlamiyorum
sana simdiden kolay gelsin,,gecenlerde bir turk ögrencim icin arastirmistim
abitur yapan biri trde istedigi uniye yazilabiliyormus..yani sinav yok ama uzun Bi egitim süreci var

hangisi daha iyi acaba ?

Yarin büyük gün hedefimi ulasmadan pes etmiycem
8. aya kadar bitiricem ins bu isi:melek:
ne güzel sen inatçı olursan bende hırslanabilirim :) yarını iple çekiyorum. ve accayip acıktım :)

Geri