Kilo Avcilari

Msj düzenleme Paneli yokmus aslinda 70,7 gelmistim

ama su ictim ve giyinmistim üstümle tartildim diye düzenli düsündüm:)) ama kaydederken 70,7 diye kaybedicem cnm oki?

Simdi basladikya deliasik simdide haftaya pazartesiyi bekliycem :D

Bugün ki menüm

sabah 2 dilim ekmek, 1 dilimi kahvaltiliklarla yedim peynir yesillik fln digerini recelle yedim

ara 1 avuc findik

ögle 1 tabak sebzeli makarna

aksam meyve salatasi (cilek,elma,seftali,üzüm)

spor 45 dk yürüyüs,15 dk cardio

Bende katılsam diyorum ama bebekten dolayı son derece düzensiz bir hayat yaşıyorum emzirme yüzünden çok cabuk acikiyorum ama temmuzun 8ine kadar kilo vermem lazım bu göbekten nasıl kurtulacağim hiç bilmiyorum kendime hiç vakit ayıramıyorum önce plates yapıyordün o zaman iyiydi ben devam ettirebilirmiyim acaba

Biraz kendimden bahsedeyim 25 yaşımda 3,5aylık anne evde oturan taze bir hemsireyim 160 boy 68kiloyum suan eski kıyafetlerimin hiçbirini giyemiyorum 58kiloya inmek hedefim yakın zamanda eşin için çok önemli bir organizasyon var temmuz8_11arasi ona kadar en azından 5kili vermiş olmak istiyorum

Bugün ki menüm

sabah 2 dilim ekmek, 1 dilimi kahvaltiliklarla yedim peynir yesillik fln digerini recelle yedim

ara 1 avuc findik

ögle 1 tabak sebzeli makarna

aksam meyve salatasi (cilek,elma,seftali,üzüm)

spor 45 dk yürüyüs,15 dk cardio
gayet güzel olmuş canım ;) tebrik ediyorum..
Bende katılsam diyorum ama bebekten dolayı son derece düzensiz bir hayat yaşıyorum emzirme yüzünden çok cabuk acikiyorum ama temmuzun 8ine kadar kilo vermem lazım bu göbekten nasıl kurtulacağim hiç bilmiyorum kendime hiç vakit ayıramıyorum önce plates yapıyordün o zaman iyiydi ben devam ettirebilirmiyim acaba

Biraz kendimden bahsedeyim 25 yaşımda 3,5aylık anne evde oturan taze bir hemsireyim 160 boy 68kiloyum suan eski kıyafetlerimin hiçbirini giyemiyorum 58kiloya inmek hedefim yakın zamanda eşin için çok önemli bir organizasyon var temmuz8_11arasi ona kadar en azından 5kili vermiş olmak istiyorum
canım kendini diyet diye şartlama ama bizimle beraber düzenli beslenme gibi düşün.. Kendini zorlamadan bebişide zor durumda bırakmadan..

Geri