Kilo Avcilari

Menumu yazmayi geciktirdm sorry disaridaydim

günüm söyleydi

sabah
bir büyük kase salata,,icinde 1 haslanmis yumurta,marul,maydonoz,roka,tere,1 kk beyaz peynir,3 4 cherry domates... 2 dilim ekmek (kKnäckebrot )

ögle meyve salatasi

aksam 1 firinda balik fileto,bol salata

2 fincan mate cay,2 lt su

spor 60 dk yürüyüs,,30 dk cardio

kızım sürekli kucagimda durduğundan spor yapamadım akşam çaya misafirim gelecek ikramlikları bile hazirlayamadim ve küçük hanım inatla bırakır bırakmaz ağlıyor ben busartlar altında sadece yediklerime dikkat edebilirim sanırım ama onuda düzenli yiyemiyorum kucqkta bebekle yaşamak acayip zormus bazen sürekli beni istemesi çok hoşuma gidiyor ama bizimki abarttı biraz daha öğle için yemek hazirlamaliyim eşim gelecek yok hiç birşey yapamiyorum yinede anne olmak çıok güzel:)

Ayni durumdayim kizim bazen benim giydirmemi benm yedirmemi istiyor isim oldugunda zor olsada benimde hosuma gidiyor :))
bencede zaten stres yapma spor icin firsat buldugunda bebeginle yürüyüslere cik..yapabilcegin en guzel spor..ben yaz kis cikartirim hava almadan tüm gün evde gecirtmiyorum hic..sanada iyi gelir ;)

MENÜM:D

sabah 1 kase müsli

ara 5 cilek

ögle 1 tane peynir,domates,maydonozlu sandivic

aksam yarim porsiyon zeytinyagli patlican,, 1 dilim ekmek

1 saat sonra 1 elma

büyük bardak mate cay 2 lt su

spor 30 dk cardio

ben de ıstıyorum yaa:( zayıflamayı 20 yasındayım 3 yasında bır oglum var :) 1.69 boyum 68 kıloyum soylebı 63 64 olsam yeter bana ve sureklı kılo alıp verıyorum ya bı kılo alıyorum ya verıyorum ve ama kemıgım ırı soyleleyım bu arada 68 gostermıyorum ama narın olmak ıstoyorum cocuk zaten benım tam bır spor aletım hıc durmuyorum ama ben az yıyorum ama abur cucbur cok yıyorum cıkolata cok yıyorum tutamıyorum kendımı kışın 3 4 kılo verdım dukkan dıyetı yaptım sımdı gerı aldım vermek ıstıyorum ama olmuyo benı hırslandırmanız lazım :( yardım edın yoksa boyle yavru dana gıbı kalıcam :( eşimde aksı gıbı cok zayıf ona suruplar alıyorum kılolu olsun dıyo keske dıyorum ben zayıf olsamda sen kılolu olsan... yardım.....!

ben de ıstıyorum yaa:( zayıflamayı 20 yasındayım 3 yasında bır oglum var :) 1.69 boyum 68 kıloyum soylebı 63 64 olsam yeter bana ve sureklı kılo alıp verıyorum ya bı kılo alıyorum ya verıyorum ve ama kemıgım ırı soyleleyım bu arada 68 gostermıyorum ama narın olmak ıstoyorum cocuk zaten benım tam bır spor aletım hıc durmuyorum ama ben az yıyorum ama abur cucbur cok yıyorum cıkolata cok yıyorum tutamıyorum kendımı kışın 3 4 kılo verdım dukkan dıyetı yaptım sımdı gerı aldım vermek ıstıyorum ama olmuyo benı hırslandırmanız lazım :( yardım edın yoksa boyle yavru dana gıbı kalıcam :( eşimde aksı gıbı cok zayıf ona suruplar alıyorum kılolu olsun dıyo keske dıyorum ben zayıf olsamda sen kılolu olsan... yardım.....!

Selam mavi kelebek
nasil heyecanla anlatmissin :)) benim gibi erken anne olanlardansin Yasin kücük oldugu icin hem cok almamisin hem verirsin kolay merak etme..ben simdi 35 yasindayim 3 sene öncesine kadar hep ideal kilodayim arada az alsamda verirdin hemen 3 . Cocugum oldu 1 yildir ugrasiyorum 3 haftada 2 kilo veriyorum 1 haftada hepsini geri aliyorum :(( öyle sacma sapan bir sene gecirdim

simdi daha fazla uzatmadan bitirmek istiyorum

ben gazi veririm sen yeterki iste:)) benim regl döneminde yardima cokihtiyacim oluyor hatta beni zincirlemelisiniz

bi arkadasim söyle hayal edermis seker cikolata yerken,,mesela Jelibon tarzi sekerlerde o sekerlerin pirt pirt basenlerinden kalcasindan ciktigini hayal ediyomus
yiyemiyomus:))) öyle Careler bul kendine
yedikten sonra cikolatayi oturup düsün " eee dedim ne oldu simdiii,,,nolduuuu" fln :)))

Kimse ugramamis ama ben menulerimi yazmaya devam edicem:)

sabah yarim dilim ekmek,4 balik kroket, biraz firinda patates ve bol yesillik

ögle -aksam 16 civarlarinda 1 balik ekmek
ve bir dondurma :/

spor bugun yok malesef

Geri