Kilo Avcilari

Ya ben iki gündür çok düzensiz besleniyorum sporda olmayınca okuyup çıkıyorum yanlız değilsin seni ve istikrarlı tavrını beğenerek takip ediyorum...

Ya ben iki gündür çok düzensiz besleniyorum sporda olmayınca okuyup çıkıyorum yanlız değilsin seni ve istikrarlı tavrını beğenerek takip ediyorum...

Tesekkürler ;) ama henuz istikrarlimiyim emin olamayiz.cok yeyedimara inan 4 gunluk dikkat ile bile bir toparlanma fark ediyorum o zaman mutlu oluyor,hirslaniyorum:))

birde cares yokkkkk vermem lazimmmm ailem bu durumdayim hoslanmiyorrr hoslanmiycakkk

bir iki gündür bende habersiz bıraktım sizleri.. internetimde sorun vardı ne yazık ki.. ben her ne kadar istediğim gibi olmasa da önceki günlere göre iyi gidiyordum ki.. bugün coştum. o menüyü nasıl yazacağım çok merak ediyorum. biraz spor yapayım geleceğim melek'canlar..

vericez paee pırtlayanlar olmuycak fılınta gıbı olucaz canım cıao cıao:D:D

hadi bakalim görücezzz ben hepinizden cok vericem..tiii gibi olucammm

bir iki gündür bende habersiz bıraktım sizleri.. internetimde sorun vardı ne yazık ki.. ben her ne kadar istediğim gibi olmasa da önceki günlere göre iyi gidiyordum ki.. bugün coştum. o menüyü nasıl yazacağım çok merak ediyorum. biraz spor yapayım geleceğim melek'canlar..

Yaz bakalim merak ettim..
pazartesi + cikarsin üzülürsün bak..pazartesi verilen kiloyu düsün yasiycagin mutlulugu:))
bakalim hangimiz daha cok vericek

Evvvettt ben yarin tümgün yokum ugrayamam heralde

sabah bir cikicam gece gelirsem ne ala:)
Dua edin yarin oglumun basketbol secmeleri var...Milli takim secmeleri gibi bisey,,dilerim secilirrr

öglene kadar oradayiz,,ordan Kölne gidicez aksama kadar nehrin oralarda takilicaz

yarin kahvaltimin ana yemegi yumurta olucak :)
öglen kahve vs ile gecistirilicek :/
aksamda proteingillerden birsey olucak + salata
ins aksatmiycam diyeti

Evvvettt ben yarin tümgün yokum ugrayamam heralde

sabah bir cikicam gece gelirsem ne ala:)
Dua edin yarin oglumun basketbol secmeleri var...Milli takim secmeleri gibi bisey,,dilerim secilirrr

öglene kadar oradayiz,,ordan Kölne gidicez aksama kadar nehrin oralarda takilicaz

yarin kahvaltimin ana yemegi yumurta olucak :)
öglen kahve vs ile gecistirilicek :/
aksamda proteingillerden birsey olucak + salata
ins aksatmiycam diyeti
paem be bugun bır sey yaptım yaprak serdık malesef bırazcık yedım uzerıen bol suda ıcdım ama :( giden gıttı yarın daha dıkkat edıcem ben :( bugunun acısıını ayrın cıkarıcam bak gor sen ...

Dünü bahsettigim gibi gecirdim:))
äama simdi bu sabah bir dilim pasta yedim :// öglen dengeliycem artik yarin büyük gün tartilmadim günü bakalim nasil bir sonuc alicam bu beslenmeyle

Geri