Kilo Avcilari

Menüm

sabah domates peynir ve yesillikli sandivic

ara 1 salatalik,2 avuc badem

ögle 2 yumurtali ekmek,1 kase salata

aksam 1 dilim yumurtali ekmek ve 1 kase cacik

3 bardak yesilcay,2 lt su

spor 2 saat yürüyüs

25yaşım canım zaten ben çok kilo almadım gebeyken 68le hamile kaldim dogurdum 68e düştüm yine 74,5 la doguma girdim dogumdan sonra eski kiloya döndüm ama ben zaten hamile kalmadan önce kilo vermeye çalışıyordum yogunluktan ilgilenemiyordum şimdi vakit bol bebegide dışarı çıkaracak kadar sıcak hava iyi oluyor böyle hemde benim kız kucakta hemen uyuyor evde pek uyumuyor iyi oluyor her açıdan canım sling falan diye satılan kumaşlar varkanguru gibi öne yada arkaya bebeği bağlıyorsun ama kanguru gibi yirmuyor insanı yük daha güzel dağılıyor omuzlara kanguru tek noktaya yük bindiriyor çok yoruyor onuda denedim daha önce bu kesinlikle daha iyi...

25yaşım canım zaten ben çok kilo almadım gebeyken 68le hamile kaldim dogurdum 68e düştüm yine 74,5 la doguma girdim dogumdan sonra eski kiloya döndüm ama ben zaten hamile kalmadan önce kilo vermeye çalışıyordum yogunluktan ilgilenemiyordum şimdi vakit bol bebegide dışarı çıkaracak kadar sıcak hava iyi oluyor böyle hemde benim kız kucakta hemen uyuyor evde pek uyumuyor iyi oluyor her açıdan canım sling falan diye satılan kumaşlar varkanguru gibi öne yada arkaya bebeği bağlıyorsun ama kanguru gibi yirmuyor insanı yük daha güzel dağılıyor omuzlara kanguru tek noktaya yük bindiriyor çok yoruyor onuda denedim daha önce bu kesinlikle daha iyi...

Benim 3. bebegim daha önce hic kilo problemi yasamiyordum..hemen istedigim zaman veriyordum simdi 3. cocukta braz zorlaniyorum yasimda 35 " olucak" :))

hamileliklerimde bende cok kilo almiyorum cok sükür hep hastane cikisimda ayni kiloya dusuyorum

ama 3. bebegimde hamileligimden önce yasadigim bi kaza sonucu bi kac ay yataga bagli kalmistim ve o zaman kilo almistim...ortalama kilom 57 60 Di..o kazada 68 oldum 68 ilerde hamile kaldim heralde 75 le fln dogum yaptim simdi bi 68 bi 70 leride seyrediyorum

ama 60 olmaliyim en az

Amin ..allah kimseye yasatmasin..cok ilginc bir tecrübeydi benim icin..

saol tesekkürler .. böyle takip edilmek hatta mudahale edilmek insani motive ediyor..bayrama kadar vermek istiyorum ins

Menüm

sabah 1 kase müsli

ara 2 etimek 500 ml yesil cayli nar suyu

ögle 2dilim ton balikli ekmek ( ekmeklerin üzerine ton baligi sonra uzerine kasar Mikro dalgada 30 saniye ceviriyorum,,pizzadan farksiz ama daha az zararli:) ve ekmeklerim hep kepekli

aksam 1 kase sütlü corba

simdi canim cok atistirmalik istiyor en az zararli cig badem düsündüm onu atistiriyorum :))

1 bardak mate cay 2 lt su

spor 30 dk cardio( jilianin 2.leveline basladim)

Bugünki menum siradan guzel bi menuydu ammmaaannn yarin arkadaslarimla bulusucaz veeee. Piknik yapicazzz

eglenceligecicek deee yemege dikkat etmeliyim artik erken yiyip sonra kosarak eritmeyi planliyorum:))

cunkuuuuzun zamandir deneyip deneyip gelmeyen bazi kiyafetlerimi denedim olduuuuuu cok sevindim
aslinda rahat oldu ama yinede böyle daha tam degil hissi var hep o yuzden giyemiyorum
cunku onlar bana önceden bol bol olurdu simdi popis cikiyor fln

hic hafta ici cikmiyorum tartiyasik sik takilincada moralim bozuluyo haftada bir iyi:) bende alistim kendi kendime icimi dokmeye ama iyi geliyo:))

Geri