Kiminle evleneceksiniz Kiminle evleneceğim duası testi burada kızlar

yokya hiçte korkutucu değil yapcağım bende balmumunu nerden temin edeceğim aktardan buldum ama nasıl yakılacak onu bilmiyorum falı bulan bana yazarsa sevinirim

Merak bu insana herşey yaptırır merak ediyorum

beyaz balmumunu bugüün bulmaya çalışayım yarın yapayım evde kimse olmayacak çünkü şimdiden heyecanlandım

ben bunu denedim ama göremedim. hadi bakalım birde sen dene. ama sonucu paylaş bizimle lütfen.

su ay beyaz bal mumunu nerden buldun söyleyebilirmisin merak ettim ende yapacaktım ama bulamıyorum bilgilendirirsen sevinirim.

hadi cesur melekler yapın şu tılsımı da burada paylaşın bizlerde bakalım olumlu sonuç alan var mı ama asla yapamam gece korkarım kesin rüyamam girer :D

internet sitesinde araştırma yaptım bu fal hüddam davetine benziyormuş yani cinleri aynaya toplayım iletişime geçmek gibi birşeymiş ürktüm açıkçası biraz

yokya hiçte korkutucu değil yapcağım bende balmumunu nerden temin edeceğim aktardan buldum ama nasıl yakılacak onu bilmiyorum falı bulan bana yazarsa sevinirim

Merak bu insana herşey yaptırır merak ediyorum

beyaz balmumunu bugüün bulmaya çalışayım yarın yapayım evde kimse olmayacak çünkü şimdiden heyecanlandım

su ay beyaz bal mumunu nerden buldun söyleyebilirmisin merak ettim ende yapacaktım ama bulamıyorum bilgilendirirsen sevinirim.

valla ben normal beyaz mumla denedim.balmumu bulamadım. çok korktum ürkütücüydü. etrafın sanki şekilleniyor, bişeyler beliriyor gibi. hemen bıraktım odadan çıtım. bir daha denemeye cesaret edemem aman aman kalsın.

cok urkutucu gercekten ama bir yandanda merak ediyorum yapan biri yok mu acaba.. birde bal mumu olmasa olmuyor mu ki, normal beyaz mumla yapamaz mıyız?

Geri