Kimyasal Gebelikte bebek kesesi görünür mü kahverengi akıntı yaşıyorum

mümineseda

Yeni Üye
Üye
Kimyasal Gebelikte bebek kesesi görünür mü kahverengi akıntı yaşıyorum
Kimyasal gebelikte gebelik kesesi ve york kesesi görünür mu? Ben 3 gündür ara ara kahverengi ara ara kızıl kahve kanamalar yaşıyorum. Progestan kullaniyirum bir de igne oldum 2 gun önce. Doktorar gebelik kesesi ve york kesesi görünüyor dediler. Ben de acaba kimyasal gebelik mi yaşıyorum diye düşündüm. 5+5 gebeyim.

Selamlar, kimyasal gebelik adı üstünde olduğundan dolayı kese vs oluşamaz, Ama sizin durumunuz normal gebelik. Kese daha sonradan oluşacağından dolayı keseniz oluşacaktır lütfen stres yapmayın olur mu ?

Selamlar, kimyasal gebelik adı üstünde olduğundan dolayı kese vs oluşamaz, Ama sizin durumunuz normal gebelik. Kese daha sonradan oluşacağından dolayı keseniz oluşacaktır lütfen stres yapmayın olur mu ?
Teşekkür ederim cevap icin. 2 gün önce aşırı stres sonucu aglama krizi geçirdim ve kanamam oldu. Hala da devam ediyor kahverengi olarak. Kirmiziya donmedi bir daha sadece dün akşam kızıl kahverengiydi akintim. Simdi. de çamur gibi. Ilaclarimi aliyorum. Surekli yatıyorum ve bol su içiyorumm. Stres icin de elimden geleni yapiyorum.

Kimyasal gebelikte gebelik kesesi ve york kesesi görünür mu? Ben 3 gündür ara ara kahverengi ara ara kızıl kahve kanamalar yaşıyorum. Progestan kullaniyirum bir de igne oldum 2 gun önce. Doktorar gebelik kesesi ve york kesesi görünüyor dediler. Ben de acaba kimyasal gebelik mi yaşıyorum diye düşündüm. 5+5 gebeyim.

Doktor size progestanı niye verdi hiç sordunuzmu ? Kanamanızdan dolayı. Düşüğü engellemek için. Kimyasal gebelik 5+5 olmaz. Adet gecikmesi olmadan hcg değeri artar sonra kanaman başlar değer sıfıra düşer. Kimyasal gebelik boş gebelik dış gebelik anormal gebelik olsa doktorunuz size bilgi verir. Boş yere stres yapmayın. Bol bol dinlenin gebeliğinizin tadını çıkarın.

Geri