Kına gecesi için konuşma balonu örnekleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kına gecesi için konuşma balonu örnekleri
Kına gecesi konuşma balonu örnekleri ile sizlerleyim. Son yıllar da özel günler de konuşma balonları çok trend bir hal aldı. Hatta bu konuşma balonları ile resim çektirmek de bir hayli keyif verici diyebelirim:)

Düğünden bir öncesi merasim olan ve milli kültürümüzde de ayrı bir önemi ve yeri olan kına gecesi için konuşma balonları arıyorsanız sizler için en beğenilen konuşma balonu örneklerini paylaşıyorum.

Kına gecesi merasimi bazen sadece bayanlar arasın da bazen de hem bayan hemde erkek karışık bir halde kutlanabilir. Özellikle kına gecesi organizyasyonları son zamanlar da sergiledikleri birbirinden ihtişamlı kına geceleri ile gelin adaylarının büyük beğenisini ve ilgisini kazanıyor.

kına gecesi.jpg
KINA.jpg
kina_gecesi_konusma_balonlari_331.jpg
Kina-Gecesi-Gozluk-Konusma-Balonu_6810_s2_20170104021127231.jpg
kina-gecesi-konusma-balonlari-2.jpg
Kına-Gecesi-Malzemeleri-ve-Aksesuarları-balon.jpg
pr_01_372.jpg
pr_01_373.jpg
pr_01_383.jpg
pr_01_426.jpg
vurur-yuze-ifadesi-kinamiz-var-bitanesi-yazili-cubuklu-konusma-balonu-2-31248-12-B.jpg

Kına gecesine gelen misafirler ve gelinin yakınları tarafından kullanılan kına gecesi için konuşma balonları, farklı ve komik sözlerden oluşuyor.

Davetliler ve gelin, günün anlam ve önemini vurgulayan ama espirili olan kına gecesi konuşma balonları ile resim çektirerek güzel bir hatıra edinir.

Daha önce sizler için paylaştığım düğün için komik konuşma balonları konumuza da göz atabilirsiniz.

Yeni nesi çok şanslı harika konsepotlerle evleniyorlar.Geçen kuzenimi evlendirdik bu konuşma balonları onun kına gecesinde de vardı. Çok renkli bir tören oldu .Ben bu yenilikleri seviyorum ama eski kına gecelerinede özlem duyuyorum.

Geri