Kına gecesi için tesettür bindallı modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kına gecesi için tesettür bindallı modelleri
Son yıllar da kına gecelerin de bindallı giymek oldukça trend oldu... Gelin adayları daha önce ki yıllar da genellikle kırmızı bindallıyı tercih ederken günümüz de kırmızı bindallı modelleri ile daha renkli ve farklı renklerden oluşan bindallı modelleri gelin adayları tarafından rağbet görüyor.

Milli kültürümüzde de yer alan kına gecesi kutlaması, illere göre farklı gelenek ve göreneklerle değişik şekillerle kutlanıyor. Her ne kadar kına geceleri bildiğimiz gibi kutlansa da , özellikle son zamanlar da kına gecesi organizasyon firmaları tercih edilerek bu özel gün daha bir özel hale getiriliyor. Organizasyon firması için de yer alan kına gecesi gösterileri geceye farklı tarzlar katıyor.

Kına gecesin de gelin adayları bazen sadece bindallı modeli ile katılırken çoğunlukla hem bindallı hemde kına elbisesi ile katılım gösteriyor. Kına yakılacağı zaman genellikle bindallıyı giyen gelin adayları için yeni sezondan seçtiğimiz tesettür bindallı modelleri, tesettür kaftan ve kına gecesi kıyafetlerini bu konumuz da paylaşıyoruz.

4_1484549799-7671565.JPG
2017-tesettur-bindalli-768x1024.JPG
Fuşya-Tonlarda-İşlemeli-Tesettürlü-Bindallı-Modeli.JPG
Osmanli-Modasi-24.JPG
Şimal.JPG
Tesettur-bindalli-2016.JPG
tesettur-bindalli-modeli-2017.JPG
tesettur-bindalli-modelleri-10.JPG
Tesettur-Kaftan-Modelleri-2017.JPG
tesettur-kırmizi-bindalli.JPG
Yarasa-kol-bindalli-modelleri-2016.JPG

kına gecesi için uygulanan organizasyonlar gerçekten çok görkemli oluyor benim kınam gecem herkesin bildiği gibi türden oldu şimdiki gelinler gerçekten çok şanslı bindallı giymiştim ama şimdiki bindallı modelleri hem daha renkli hemde model olarak çok daha güzel

bende kırmızı bir bindallı giymiştim çok sevdiğim bir modeldi ne bilim ben kına gecesin de kırmızı rengin giyilmesi taraftarayım o geceye çok uygun bir renk olduğunu düşünüyorum tabiki herkesin zevkine de tercihine de saygım var kına elbisemde yine kabarık çok şık straplez bir kına elbisesiydi kına yakma zamanından önce bindallımı giydim

Yakın tarihte kuzenimi evlendirdik. Eşi kına gecesinde çok güzel bindallı giymişti . Bindalının rengi mordu . Bende mor renkli bindallıları çok beğeniyorum. Ben kendi kınamda bindallı giyemedim kabarık abiye giymiştim.Bulunduğum yerde bindallı seçeneği yoktu . Bindallı içimde kaldı diyebilirim.

Geri