Kına, mezuniyet, özel günler için kırmızı balık abiye modelleri

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Özel günler için abiye modelleri arasın da yer alan balık etek abiyeler her sene farklı renk ve tasarımlar ile abiye modasının gözdeleri arasın da yer almaya devam ediyor. Balık etek tasarımlar sadece abiye olarak değil gelinlik modellerinin de gelin adaylarının en çok tercih edilen tasarımları olmaya devam ediyor.

Straplez balık etek abiye modelleri, askılı balık etek abiyeler, işlemeli ve dantelli balık etek abiye modellerinin yanısıra daha pek çok tasarımdan oluşan dar kesim balık abiyeler yeni sezon da tekrar yerini alarak özel günlerini kutlayacak bayanları şıklık yarışından geri bırakmıyacak tasarımlar sunuyor.

Balık abiye modelleri arasından sizlere bu konumuz da aşkın ve ihtirasın rengi olan kırmızı balık etek abiye modellerinden yeni sezondan seçtiğimiz örnekleri paylaşıyoruz.

Kırmızı balık abiye modellerini kına geceniz de, mezuniyet gününüz de ve diğer özel günleriniz de tercih edebilirsiniz.

Sade kırmızı balık abiyelerin yanısıra bu sene karşımıza çıkan pul, payet işlemeli modeller, dantel işlemeli tasarımlar da bayanlar tarafından çok beğeniliyor.

Sizler için en yeni kırmızı balık abiye modellerinden seçtiğimiz örnekleri paylaşıyoruz.

balik-abiye-elbise-jpg.82845 Kına, mezuniyet, özel günler için kırmızı balık abiye modelleri Melekler Mekanı Forum
balik-abiye-jpg.82846 Kına, mezuniyet, özel günler için kırmızı balık abiye modelleri Melekler Mekanı Forum
balik-elbise-jpg.82847 Kına, mezuniyet, özel günler için kırmızı balık abiye modelleri Melekler Mekanı Forum
balik-etek-abiye-jpg.82848 Kına, mezuniyet, özel günler için kırmızı balık abiye modelleri Melekler Mekanı Forum
balik-etek-yeni-abiye-modelleri-jpg.82849 Kına, mezuniyet, özel günler için kırmızı balık abiye modelleri Melekler Mekanı Forum
kirmizi-balik-abiye-jpg.82850 Kına, mezuniyet, özel günler için kırmızı balık abiye modelleri Melekler Mekanı Forum
kirmizi-balik-etek-abiye-tasarimlari-jpg.82851 Kına, mezuniyet, özel günler için kırmızı balık abiye modelleri Melekler Mekanı Forum
kirmizi-balik-etek-abiye-jpg.82852 Kına, mezuniyet, özel günler için kırmızı balık abiye modelleri Melekler Mekanı Forum
yeni-sezon-balik-abiye-jpg.82853 Kına, mezuniyet, özel günler için kırmızı balık abiye modelleri Melekler Mekanı Forum


Tasarımı ve rengi ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz kırmızı balık etek abiye modellerini sizler için paylaştık. Ayrıca tesettür giyimin de gözdesi olan balık etek modelleri arasından tesettür balık etek kombinleri konumuza da göz atabilirsiniz.
 

Üst