King'ten pratik katı meyve sıkacağı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
King'ten pratik katı meyve sıkacağı
king katı meyve sıkacağı katı meyve sıkacağı kullanımı tarifleri nasıl kullanılır meyva tarifleri
Özellikle içinde bulunduğumuz mevsim hastalıklara en çok yakalanma riski taşıdığımız mevsim olduğundan dolayı vitamin kaynağı meyvelerin sularını bol bol tüketmeliyiz bunlar için sizlere King ten katı meyve sıkacağıyla ilgili bilgiler vermek istiyorum henüz katı meyve sıkacağı olmayanlar ve almayı düşünenler için pratik uygun ve kullanışlı bir model :)
king1-7206.jpg

Ev aletlerinde öncü markalardan King’in K1090 Platinium Katı Meyve Sıkacağı bu durumda imdadımıza yetişiyor. Hem pratikliği, hem uygun fiyatıyla sağlık ve lezzet dolu meyve sularını kolaylıkla hazırlamamızı sağlıyor. Üstelik sadece 5 dakikada!

Her türlü meyve ve sebzeyi doğrama gerektirmeden bütün olarak en zahmetsiz şekilde son damlasına kadar sıkma özelliğine sahip olan King K1090 Platinium Katı Meyve Sıkacağı’ndaki 500 Watt motor gücü ve 2 hız ayarı, istediğiniz sertlikte meyve ve sebzenin yüzde 80 oranında suyunun elde edilmesini sağlıyor.

Tüm parçaları ayrılabilen ve bulaşık makinesinde yıkanabilen fonksiyonellikte üretilen King K1090 Platinium Katı Meyve Sıkacağı; hareket etmesini ve kaymayı engelleyen kauçuk ayakları sayesinde rahat kullanım özelliği sağlarken, 2 lt kapasiteli posa kabı meyve suyunu en saf hali ile elde etmenizi kolaylaştırıyor.

İşte 4 yıl garantili King K1090 Platinium Katı Meyve Sıkacağı’nın içeriği:
500 Watt motor gücü,
2 hız ayarı,
74 mm çaplı extra genişlikteki kanal sayesinde meyveler bütün atılarak suyu çıkartılabilir,
Ayrılabilir paslanmaz çelik filtre,
Ekstra orta bıçak,
Meyvenin suyu % 80 oranında çıkar,
Metal emniyet kilitleme kolları,
2 lt. kapasiteli posa kabı,
Modern ergonomik tasarım,
Şeffaf kapak,
Hareket etmesini ve kaynamasını önleyen kauçuk ayaklar

Çok şık ve pratik bir ürünmüş. Kış geçmiş olsa da seneye için şimdiden tedarik etmek lazım. Hemen fiyatını araştırayım bende almak istedim :)

Son düzenleme:
Elimde bir kati meyve sikacagi var..hic rahat degil,bana hediye edildigi icin geriye de veremedim..aslinda motoru cok cok guclu ama meveleri koydugumuz govde kismi o kadar dar ki kumelere dograyip atmak gerekiyor..
bunun meyve borusunun genisligi ne kadar acaba,resimlerde goremioyrum,cocuk mamasi ve ozellikle corbalar icin cok pratik olacagini dusunuoyrum,tabi bendeki degil :)))))

Elimde bir kati meyve sikacagi var..hic rahat degil,bana hediye edildigi icin geriye de veremedim..aslinda motoru cok cok guclu ama meveleri koydugumuz govde kismi o kadar dar ki kumelere dograyip atmak gerekiyor..
bunun meyve borusunun genisligi ne kadar acaba,resimlerde goremioyrum,cocuk mamasi ve ozellikle corbalar icin cok pratik olacagini dusunuoyrum,tabi bendeki degil :)))))

Mahperver merhaba. Ben kullanıyorum bu ürünü. Çok da uygun kampanya fiyatına almıştım geçen sene. Dediğin gibi en önemli şey meyveleri uğraşmadan bütün olarak atabilmen. Sana tavsiye ederim al gönül rahatlığıyla. Paslanır mı diye de korkma özellikle çelik tabanlı aldım, zaten mutfak eşyalarında genelde çelik tercih ediyorum.

Çok güzel bir ürün gerçekten. Ben genelde mutfak aletlerinde King'i tercih ediyorum. En son King'in çok amaçlı dijital pişiricisini aldım. Çok memnun kaldım sonunda pilavlarım lapa olmuyor. :)

Geri