Kırgın çiçekler 11 Aralık Songül'ün bebeğine noldu?

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
songülün bebeği öldümü, kırgın çiçekler son bölüm fragmanı, kırgın çiçekler songül bebeğini kaybettimi, songülün bebeğine noldu ile ilgili merak ettiğiniz bilgiler sizlerle...

Atv ekranların da pazartesi akşamlarının sevilen dizisi "Kırgın Çiçekler" izlediğimiz son bölümden sonra yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile kafaları karıştırdı.

Fragman da Kader, Ejder'den kızları yurttan çıkarması için yardım ister ve hatta kızların Songül ve Güney de kalmaması için bişeyler yapmasını ister. Ve Ejder Kader'e merak etmemesini Songül ile ilgili gerekeni yaptığını söyler bu esnada fragman da Songül sancı için de kıvranıyor ve Güney'e bebeğine bişeyler olduğunu söylüyor..

Gerçekten Ejder bir bebeğe zarar verecek kadar kötü biri olabilir mi? Sizce Songül'ün bebeği öldü mü? İzleyici şu an merak için de bu soruların yanıtını ararken hadi size ufak bir tüyo vereyim:)

Gerçek hayatında evli olan Songül gerçekten de hamile yani bir bebek beklediği için de diziye de bu durum uyarlanarak Songül dizide de hamile kaldı.

Şu an için Songül'ün diziden ayrılacağına dair bir açıklama yok yani diziye devam edecek olan songül gerçekten de hamile olduğu için hiç sanmıyorum ki bebeğini kaybetsin çünkü ilerleyen günlerde gerçek hamileliğinden dolayı büyüyen karnı ile birlikte diziye devam edecek;)

Tabi bu arada kafaları karıştıran diğer bir soruda Meral'e noldu? Meral öldümü? Şu an için onunla ilgili açıkcası net bir bilgi yok ama onun da öldüğünü düşünmüyorum dile kolay bu kızlar neler atlattı yine ölmedi bunuda atlatacağını düşünüyorum ama Kader'in gidişatı hiç iyi değil önümüzde ki günlerde bakalım Kader Meral den intikam almak için daha neler yapacak hep birlikte izleyip görecez.

Bu arada 11 Aralık akşamı ekranlara gelecek olan yeni bölüm fragmanı da izlemeyi unutmayın;)