Kırılan saçlara bakım

M

Misafir

Forum Okuru
Kırılan saçlara bakım
kırılan saçlar, saç kırıkları, için bakım, maskeleri burada arkadaşlar.

84dd78471222de.jpg

Saçlarınız, güzelliğinizin en önemli detayı - çerçevesidir diyor ve sizlere bu yazımızda saç kırıklarınız için öneriler sunuyoruz Melek'ler.

Saç kırılması bakımsız saçlarda meydana geliyor. Röfle ve permada büyük bir etkentir. Güneş, soğuk hava , rüzgar bunlarda doğal etkileridir. Peki kırlan saçlar için ne yapılmalı
Saçta en sık karşılaşılan problemlerin başında aşırı yağlanma, kuruma, kepek, dökülme ve saç tellerinin kırılması gelir. Tüm bunların çeşitli nedenleri olmakla birlikte saç bakımında yapılan bir takım yanlışlıklar da bu gibi problemlere yol açabilir.

Gerekli Malzemeler:
Bir muz
Birkaç damla badem yağı

Yapılışı:
Muzu badem yağıyla karıştırın ve saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. 15 dk kadar saçınızda bıraktıktan sonra, maden suyuyla durulayın. Ardından şampuanlayıp saç kremi sürün.

Kırıklara bence eniyi çözüm katkısız keratin yüklemek... muhteşem birşey...

Tüm bayan arkadaşlarıma ısrarla tavsiyem keratin yüklemesi yapın. Özellikle kimyasal olmayan KATKISIZ KERATIN yükeyin. muhteşem bir bakımonarım.

Kırılan ve yıpranan saçlara genelde kesim yapmak gözü ile bakarlar genelde ama keratin harikası bu düşünceyi ortadan
kaldırdı gerçekten benim saf keratin olarak kullandığım liquid keratin.

ben uzun süredir intense saf keratin ürünlerini kullanıyorum henüz hiçbir problem yok ürünler vaad ettiklerini sağlıyor

Geri