Kırmızı Ruj

Siyah saçlı ve beyaz tenli bir kadının sade ve siyah bir elbiseyi albenili hale getirmek için kullanabileceği yegane aksesuar olduğunu düşünüyorum. Ancak iddialı bir renk olduğu için geri kalan her ayrıntının sade bırakılması çok önemli. Aksi halde bazı arkadaşlarımızın da belirttiği gibi abartılı görünebilir. Tanıdığım çok kilolu bir hanımın tercih ettiği bir stil olan siyah bol elbise ve kırmızı ruj onu fevkalade asil, çekici ve dişi kılmaktaydı. Aklımda kalan bu güzel imge nedeniyle aynı şeyi tüm esmer ve kilolu hanımların deneyebileceğini düşünüyorum. Buna ek olarak üyesi olduğum eDarling platformu arkadaşlarımdan edindiğim bilgilere göre erkekler kırmızı ruj ve koyu yeşil elbiseyi de son derece çekici buluyorlarmış.

Selma.jpg

christina-applegate.jpg

Son düzenleme:
ben kırmızı ruju sadece özel bi yere gideceksem aksamları sürerim.bana görede kırmızı ruj günlük kullanılabilecek bir malzeme değil.ayrıca 15,18 yaslarındaki kızlarada hiç yakısmıyor bence

Bir ara arkadaşım bana loreal in kırmızı rujunu hediye aldı ama ne kırmızı hani derler ya bayrak kırmızı .. Çoğu hanımın bayılacağı bir ton fakat ben kırmızı kullanmam kullanamam yani. Ama onada bir çözüm buldum ruj ikili satılıyor yanında düzgünleştirici şeffaf renk parlatıcısı ile birlikte . Çok hafif kırmızıyı sürüyorum üstüne düzgünleştiriciyi süper hoş tatlı bir kırmızı çıkıyor ortaya ve çok dikkat çekmiyor! loreal true match infallible ruj ismi...

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlgi çekici hatta kışkırtıcı ayrıca özgüveni yüksek bayanların kullandıgı bi renk yakışsada yakışmasada.

Geri