Kirpikler nasıl uzar?

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Kirpikler nasıl uzar?
kirpik nasıl uzatılır kirpikler nasıl uzar yanan kirpik uzar kirpikler nasil
kirpik bakımı, kirpik uzatma yöntemleri, kirpik uzatma, kirpik uzatıcı, kirpik besleyici

Kirpiklerinizi uzatacak ve besleyecek mükemmel önerilerimiz var bu yazımızda, sizlere Melek'ler:)

İşte size upuzun kirpiklere sahip olmanızı sağlayacak bilgiler:A

84d9202b7c41a6.jpg

Cam bir kabın içine 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı (1 yemek kaşığından biraz az) ekleyip karıştırın.

Kabı sıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirip krem kıvamına gelene kadar ısıtın.

Karışımı soğutup 15 gün boyunca temiz bir rimel fırçası yardımı ile yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize sürün. Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayın.
Kirpikleri gürleştirmek için

Eşit ölçüde hint yağı ve badem yağını bir şişede karıştırıp 15 gün boyunca akşamları yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize dipten uca doğru sürün.

kirpik uzatıcı serum kullanıyorum ben. kaşlar içinde kullanılıyor. çok da memnunum .eeose

deniyecm umarım işe yarar ama benim kirpiklerim uzun dahada uzun olmasını istiyorum

hint yağı badem yağı gibi şeyleri sakın denemeyin.ben aylarca kullandım.sonucunda kirpik dibi iltihabı denen bir hastalığım oldu.ve geçmek bilmiyor.kirpikleriminde bu hastalık yüzünden yarısı döküldü.doktor doktor dolaşıyorum 3 aydır.sakın gözkapaklarınıza ve kirpik diplerinize yağ uygulamayın.

Geri