kisa sürede en az 5 kilo vermem gerek

PİNKİ

Yeni Üye
Üye
kisa sürede en az 5 kilo vermem gerek
Selam arkadaslar,

benim kisa sürede (1 ayda) 5 kilo vermem gerek. Temuzda bütün fazlalarimdan kurtulmus olmaliyim. Ama nasil yapacagimi bilmiyorum.
simdilik aksam yemegini protein agirlikli yapmaya basladim, bol su iciyorum ( günde 2-3l ). Isyerinde 8-9 saat calisiyorum ve bu sürede cok nadir hareket ediyorm. Sorunumda bu sanirim.
:almi:
bana cabucak kilo verdirecek diyet önerilerinizi bekliyorum
:diyet:
simdiden tesekürler

Selam kiz - almanyadan degilim ama olsun - maydonoz olmazsam ölürüm :puhas:

Makarna, Pilav ve Ekmek + Un mamulleri.. bunlardan uzak dur o zaman Temmuza kadar. Sivi cok tüket - su en iyisi.. Sabah kalktiginda ilik su ic bir bardak. Kimisi maydonoz suyu iciyormus.. Yani maydonozu haslayip, sabahlari suyunu iciyormus onunda, ben denemis degilim bilgi veremem ondan :)

ben bu yukarda saydiklarimdan uzak duruyorum. Arada bi tüketiyorum - ve allaha sükür formdayim :) Et, Sebze meyve yiyceksin bunlari - ama yukardakiler olmadan yaninda ;) Hani "beilage" derya almanlar.. Yemegin yanina pilav vb. gibi - onlari birakican :)

ha bide.. her karnin aciktiginda su ic bir bardak. Bogazda böyle beyinle + aclikla alakali biseyler var (sinirmi ne?:D:D) neyse iste.. sen su ictigin zaman, beyine "yemek gecti burdan" sinyali gidiyor. Ve böylece sen kendini "tok" hissediyorsun o an..

Ve.. 4 saat arayla birseyler ye. Ama dikkat et: aralarda yediklerinide cogaltma.. Mesela bir elma ye - aradan bir kac saat sonra, baska bir meyve ye. Salata, Corba falan..

Gör bak kilo verirsin insaallah böyle ;)

tesekür ederim cevabin icin, ben bunu herkese sormustum sadece almanyadakilere deyil.
yeni oldugumdan daha tam sagi solu tanimiyorum basiyorum yaziyorum iste

Geri