Kişilik Testi (Süperrrrr)

kaprisli

kaprisli

Yeni Üye
Üye
puanlı kişilik testleri kişilik testi süperrrrr en güzel testleri 2010
Biri insanı tanıyor olabilmek için önce kendini tanıyor olmalısın. İnsanlar kendilerini çok iyi tanıdıklarını sanarlar ama bazen buna şahit oluruz ki kendimizi tanıyamadığımız anlarımız olur. Ve insanlar kendilerini başkalarının ağzından dinlemeyi sever söyledikleri iyi de olsa kötü de olsa şahsen ben kendimi başkasının ağzından dinlemeye bayılırım :D:D bi de poh pohluyorsa Allahhhhhh keyfime diyecek yoktur ohyandan :D:D

İnsanların kendine ayrı bir açıdan bakması için bir çok kişilik testleri geliştirilmiştir bu testte onlardan birisi eminim ki testi yaparken çok eğleneceksiniz benim çok hoşuma gitti ve sonuçlarıda gerçekten çok güzel sanki senle beraber yaşayan birisi seni sana anlatıyor neyse ben lafı çok uzattım:D:D:D

BURAYA tıklayarak testi yapabilirsiniz :)

MEÇHUL

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Cevap: Kişilik Testi (Süperrrrr)

Vay cidden de süpermiş.Bak beni hemen tanıdı bu test:D:DBen bile kendimi böyle anlatamazdım kesin beni iyi bilen biri yapmış bu testi:D:D

Sağol cicim paylaşımın için:):)

aSqimSin

aSqimSin

Yeni Üye
Üye

gerçekten de tam beni anlattı. çok hoş bi test herkes yapsın arkadaşlar :)
teşekkürler canım

»| HeRCai |«

»| HeRCai |«

Aktif Üye
Üye

evet bencede süpermis ya. Cok gzl tarif etti bircok bana uyan yönümü :)

paylasim icin tskler kapsriscim :)

S

su.ay

Yeni Üye
Üye

gerçekten süpermiş. tam kendimi buldum bu testte.teşekkürler.

NaZMeLeK

NaZMeLeK

Yeni Üye
Üye
çok güzelmiş.bir çoğu uyuyor ama uymayıp da tam ters olanlar da var.paylaşımın için teşekkürler melek.

KIVILCIM

KIVILCIM

Yeni Üye
Üye
insanın düşündüklerini we sevdiği şeyleri tekrar okuyup emin olmak çok güzel birşey :)
güzel birşey iş bu ya :D

l.a.r.a

l.a.r.a

Yeni Üye
Üye
harika bir sey buuu! gercekten beni anlatti:)
sagol canim paylasimin icin:)

P

Peaceful

Yeni Üye
Üye
Şimdi baktım.Diğerlerine benzemiyo.Çok daha zengin ve kaliteli.Paylaşan arkadaşa teşekkürler.

D

dilegimm

Yeni Üye
Üye
çok doğru şeyler çıktı benim için bütün yorumlar doğru

seyma_rky

seyma_rky

Yeni Üye
Üye
risk almayı seven ve ilk adımı atan sizsiniz sözleri hariç hepsi beni anlatıyor süperrrrrrr :) :)

<3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3

Yeni Üye
Üye
Amanın ! Beni benden iyi tanıyan çıktı :D
teşekkürler :)