Kışlık elbise modellerin de trend triko elbiseler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kışlık elbise modellerin de trend triko elbiseler
triko elbise modelleri, kışlık elbise modelleri, en yeni elbise modelleri, yeni sezon triko elbise modelleri, triko elbise kombinleri

Elbise modelleri, bayanların elbise dolabının demirbaş giysilerinden biridir. Günlük ve özel günler için tasarlanan farklı elbise modelleri sezonuna göre koleksiyonlar da yerini alıyor.

2018 kışının elbise modasın da yer alan kadife elbise modelleri ve triko elbiseler senenin trendleri arasın da yer alıyor.

Soğuk havalar da ısınmak için en ideal giyim seçeneklerinden biri olan triko elbise modelleri, zarif ve şık tasarımlarının yanısıra şık modeller ile bayanların gözdesi olarak yer alıyor.

Triko elbise tutkunlarına bazı tavsiyelerim olacak; Triko elbiseler özelliğinden dolayı vücudu saran bir yapıya sahip oldukları için buna dikkat etmelisiniz. Eğer fiziğiniz ile ilgili herhangi bir sorununuz yoksa kilo gibi o zaman triko elbiseler dişiliği ön plana çıkartarak vücut hatlarını ortaya koyacaktır.

Sizlere yeni sezondan seçtiğim bayan triko elbise modelleri ile birlikte kombin örneklerini paylaşıyorum.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg

Triko elbiselerinizi düz bir şekil de giyebileceğiniz gibi eğer elbiseye biraz hareket kazandırmak için kemerle şık detaylar kazandırabilirsiniz.

Ayakkabı olarak da ister düz bir ayakkabı, isterseniz topuklu bir ayakkabı triko elbiselerin altına uygun olacaktır. Ayrıca bot ve çizme modelleri ile de oldukça şık kombinler oluşturabilirsiniz.

valla kış aylarında nedense triko kazak gibi şeyler giyemiyorum sadece uzun hırka ceket gibi şeyler giyiyorum tenime değdimi çok hoşuma gitmiyor triko elbiseler gerçekten bu sene çok moda ama bence fiziği düzğün olanlar giyerse daha hoş duruyor çünkü vücuda yapışan bir yapısı var bu yüzden vücut hatlarını da ortaya çıkarıyor. Haki olan elbise çok güzelmiş normalde de zaten bu rengin hastasıyım.

Geri