Kıyafetler ile sürtünmeli ilişkim oldu hamile kalırmyım

• Konbuyu başlatan Gülseren hikmet
  • Başlangıç tarihi
G

Gülseren hikmet

Forum Okuru
Kıyafetler ile sürtünmeli ilişkim oldu hamile kalırmyım
Hocam merhaba sevgilimle o çıplak bende ise iç çamaşırı, korse tipli iç çamaşırı ve pijama varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Boşalma durumu olmadı ama zevk suyu çamaşırıma gelmiş midir korkusu var bende çünkü iki iç çamaşırım da ıslaktı ama pijamadan geçtiği zaman iki iç çamaşırımı ıslata bilir mi diye düşündüm. Acaba benim zevk suyum muydu yoksa erkek arkadaşımın mı bilmiyorum ama varsayalım ki erkek arkadaşımın olsun. Bu durumda hamilelik riski olur mu?

Hocam merhaba sevgilimle o çıplak bende ise iç çamaşırı, korse tipli iç çamaşırı ve pijama varken sürtünme yoluyla birliktelik yaşadık. Boşalma durumu olmadı ama zevk suyu çamaşırıma gelmiş midir korkusu var bende çünkü iki iç çamaşırım da ıslaktı ama pijamadan geçtiği zaman iki iç çamaşırımı ıslata bilir mi diye düşündüm. Acaba benim zevk suyum muydu yoksa erkek arkadaşımın mı bilmiyorum ama varsayalım ki erkek arkadaşımın olsun. Bu durumda hamilelik riski olur mu?

Zevk suyuyla gebe kalma ihtimali son derece düşük fakat hamile kalmak imkansız değil. İç çamaşırdan geçmeside zor bu şekilde hamile kalmazsın ama adetin geçerse yinede gebelik testi yap

Adetiniz düzensiz olsada son adet tarihinizi baz alın . Beklediğiniz tarihte gecikme yaşarsanız test yapabilirsiniz

Şu an bu adetim 8 gün gecikti. Daha öncesinde de ilişkim olmamıştı. Bu kıyafetlerle ilişki dün oldu. Ne zaman test yapmalıyım?

Adetime 11 gün kala ilişkiye girdim boşalma olmadı zevk suyu vardı tam günümde adet oldum ardından gebelik testi yaptım negatif çıktı sonuç kesinmidir?

Adetime 11 gün kala ilişkiye girdim boşalma olmadı zevk suyu vardı tam günümde adet oldum ardından gebelik testi yaptım negatif çıktı sonuç kesinmidir?

Şüpheli ilişkiden sonra adetiniz gerçekleşmiş akabinde gebelik testi yapmışsınız negatif çıkmış bu durumda gebelik söz konusu değildir , sonuç kesindir.

Geri