Kiyafetler Varken Hamile Kalmak Mumkun Mu ?

Yine ben :(
cok rahatsiz ediyorum biliyorum ama su an sormaktan baska carem yok. Nolur kusura bakmayin. Adetim duzensizdi zaten ama gecikti iyice ecz testte alamiyorum bana adet sokturucu biseyler onerebilir misniz adet olmadikca hamilemiyim diye dusunuyorum delirmek uzereyim :(

Merhaba , lütfen kendi kendinizi tedavi etmeye kalkmayın sakıncaları olabilir.Vereceğim linki inceleyin..
ADET SÖKTÜRÜCÜ BİTKİLER VARMI ?

Yaaa cok tesekkurler gercekten hersey icin. Adetim baslar gibi lekelenmeler basladi cok sagol gercekten bende panik atak var en ufak seyde boyle elim ayagima dolasiyo sana ne zqmqn sorsam gayet kibar bi sekilde cevap veriyosn cok tesekkurler. Kizilsac sana da tesekkur ederim :)

Üzerimde kot pantolon ped ve kilot vardi tam vajinanın üstüne değilde 5-6cm yanına bosalma oldu spermlerin yana dogru ilerleme özelliği oldugunu okudum hamile kalinirmi

Üzerimde iç çamaşırı ve şort vardı kız arkadaşımda da iç çamaşırı ve şort vardı. İç çamaşırıma boşaldım sonra gene sürtünmeye devam ettik. Şortum biraz ıslanmıştı. Kız arkadaşımınkini kontrol ettiğimde hiç bir ıslaklık yoktu ama yine de korkuyorum gebelik riski var mı?

Üzerimde iç çamaşırı ve şort vardı kız arkadaşımda da iç çamaşırı ve şort vardı. İç çamaşırıma boşaldım sonra gene sürtünmeye devam ettik. Şortum biraz ıslanmıştı. Kız arkadaşımınkini kontrol ettiğimde hiç bir ıslaklık yoktu ama yine de korkuyorum gebelik riski var mı?
ne yaşadığınızı bilemeyiz ama korunma olmaksızın birliktelik her zaman risk oluşturur.

Merhaba ben reglime 15 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bende tayt ve iç çamaşırı vardı onda da pantolon ve iç çamaşırı vardı. Vajinama çok yakın bi yerde taytımda ıslaklık vardı sanırım boşaldı ama vajinama tam denk geldi mi bilmiyorum iç çamaşırımda da ıslaklık vardı . Sonra elimle pantolonumun ıslaklığını sildim elimide peçeteyle sildim 5 10 dakika sonra aynı peçeteyle vajinamı sildim. Aradan 13 14 saat geçti ertesi gün hapı ella içtim hamile kalmış olabilir miyim?

Geri