Kızıl saç nasıl yıkanmalı ve kızıl saça nasıl bakılmalı ?

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Kızıl saç nasıl yıkanmalı ve kızıl saça nasıl bakılmalı ? Bakımı nasıl olmalı ? şampanya kızılı saç rengi şampanya kızılı gelincik gelincik kırmızısı saç rengi kızıl
Saç rengi kızıl olanlar ve bu zev ki ilk kez tatmış olanlar dikkatle okuyun derim. Bir kere kızıl renk kullanan biri olarak kızıl saçı kullanmanın ne kadar zor ve zevkli olduğunu anlatacağım size.:)
Kızıl saç yıkanırken akar, havlularınız, enseniz, yastığınız ve çamaşırlarınız kırımıza boyanır. Saç 1-2 ay gibi solabilir ve tekrardan boyatmak icap eder. Ekonomik olarak da zordur yani ama evde kendiniz boyuyorsanız o zaman kolay diyebilirim.
Kızıl saç renk itibariyle çok göz alıcıdır ve erkekler tarafından da çok sevilir. Erkeklerin en sevdiği saç rengidir desem abartı olmaz inanın. Kızıl saç sevmeyen erkek var mı ki ?
Ten renginiz, pembemsii, açık kumral ya da beyazsa kızıl size çok yakışır. Esmer tenlilere kızılı ben yakıştıramıyorum ne yalan söyleyeyim. Kapatıyor onları.

Kızıl saç mümkün olduğunca ılık suyla ve doğal şampuanla yıkanmalıdır. Kızıl saçlara özel şampuan kullanın. Sonrasında aynı şampuanın bakım kremiyle de kremleyebilirsiniz. Su çok sıcak olursa boyanız çabuk solar.
Sık sık yıkamak gene rengi çabuk söndürür. Kızıl saçın parlaması için özel kırmızı şampuanlar kullanın ve rengi aktığında üstünden tekrar boyayın. Ya da boyatın..

9537156-2740.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben kızılı pek sevmem benim saçlar ımm farklı karışık kuruşuk ama hoş duruyoo zaten kıvırcık rengide belli olmuyo:D:D

Geri