Kızım Elif'in LCW Waikikiden Aldığım Bayramlıkları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kızım Elif'in LCW Waikikiden Aldığım Bayramlıkları
Bu yazı lcw waikiki kız bebek giysi modellerine yer vermektedir.

Şu sıralar tüm hızıyla kış temizliği bayram temizliği ve bayram alışverişleri devam ederken sizlere kızım Elif için LCW Waikiki mağazasından aldığım bayramlık cicilerini göstermek istedim:D

Bazı modelleri resim olarak bulamadım oğluşumuzada aldığımız cicilerin birebir aynısınıda bulamadığım için hepsini paylaşamıyorum. Ömer için başka yerden alışveriş yapmıştım oda tam bir delikanlı olacak inşallah bayrama..

Yaz sizler ne aldınız yada almayı düşünüyorsunuz çocuklar için bayramlık alışverişler ne durumda?

lcw4-fe.jpg

lcw5-245.jpg

lcw3-165.jpg

Kırmızı pantolonun üzerine aldığım bodylerin resmini bulamadım onlarda çok şirin:)

Buda kışlık montumuz babamız beğendi:)
lcw2-35.jpg

Buda bayramlık cicilerimizden biri ben çok beğendim zaten kız çocuklarında bu renklerin hastasıyım diyebilirim ayakkabımızıda bu tonlarda aldık:)
lcw1-142.jpg

Bende tercihimdir bi kere tşört baskıları yıkasnda eskimiyooo ve cocuk giyiminde modeller ceşit harika

gule gule giysinler :)

bende kizima bunu aldim aylar oncesinden :) sabirsiz bir anneyim

Canım minik prensesimize hayırlı olsun çok yakıştığından eminim. İyi günlerde kullansın :)

Bende tercihimdir bi kere tşört baskıları yıkasnda eskimiyooo ve cocuk giyiminde modeller ceşit harika

Evet özellikle kız bebek ve çocuk modellerine ben bayılıyorum çizgisi desenleri ve renkleri tam kız çocuklara yönelik çok şirinler.

Bayramın çocuklardaki değeri bambaşkadır ki zaten o zamanlardan oluşan heyecanla bayram bekleme yarışımız halen devam eder ya çok severim bayramları... Mawim Elif'e prensesimize çok çok yakışacak bu ciciler annesinin babasının prensesi bu bayramda tam bir bayram şekeri olacak :nazar: Ömer'i de Elif'i de :nazar: bayramlıklarıyla görmeyi diliyorum fotoğraf bekliyorum bak ona göre sayın adminim dostlar sevinsin bu mükemmel ailenin:nazar: evlatlarına kendisine (maaşallahhhhh) düşmanlar çat çat çatlasınnn :D:D

Geri