Kizim issiriyor!!!

Defne-Keskin

Yeni Üye
Üye
Kizim issiriyor!!!
Iyi Aksamlar Melekler,benim de bi cadi bi aksi kizim var basimda....Kendisi coookk aksi erkek cocugundan beter.Hic tek basina oturup da oyun oynamaz cise bile
beraber gidiyoruz.Cabuk sinirlenip bagiriyor.Isine gelmedimi ya üstümüze atlar,tirmalar sacimizi yolar.Bunlari
yapmadan sanki hirsini alamiyor.Babasi sagolsun cok simartiyor,daha 3 yasinda ama napicaz bilmiyorum.Lafdan anlamaz.kiziyorum
esime baba dedigin biraz ciddi olur diye ama kime diyorsun.Yüzsüz arsiz olmasindan cok korkuyorum.acaba bi cocuk psikiyatristine götürsem mi ?
Bu sorunlar size tanidik geliomu yaaa ????

defne çocuklrı asıl şımarık yapan anne ve babalar bence. birisi kızdığında diğeri çocuktan yana olup ona yüz verirse oçocuk şımarır.bence psikiyatrise götürmen daha iyi olbilir allah yardımcın olsun canım

Kızınız ya ilgi gördünün farkında değil yada fazla ilgiden şımarıyor. benim oğlumda böyle davranıyordu ama arada bir bulunduğu ortama göre çocukların huyları değişebiliyor. çocuğunu her ihtimale karşı bi psikiyatriye göstersen iyi olur nede olsa bir canlı sıkıntıları olabilir. huylarının değişmesi veya asabileşmesi gelecekte de karakterinde büyük rol oynar. sana tavsiyem Antalya Psikoloji . çocuklara gösterdikleri ilgi bakımından çok memnun kaldım. ben çocuğumuda bu psikiyatriye gönderdim şimdi aklımda bi tereddüt kalmadı . bi sorunu yokmuş gerçi ama çocuğum buradaki uzmanlarada kendini rahat ve huzurlu hissetti.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu an 27 aylık bir kız bir erkek ikizlerimde de aynı sorun var. Dişlerini silah olarak kullanıyorlar. Birbirlerini ısırıyorlar. Bunun geçici bir durum olduğunu düşünüyorum çünkü çevremde daha önce bu yaşlarda olan bazı çocuklarda da aynısını görüp yaşadım. Eğer üstüne giderseniz bunu daha çok yapacaktır. Öfke sendromunun hat sfhada olduğu bu dönemi anlayışla, konuşarak çocuğunuza karşı bunu anlatıp davranırsanız eminim ki kısa bir süre sonra bu alışkanlığından vazgeçecektir.

Geri