Kızım Okula Başladı

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
Kızım Okula Başladı
2011 2012 ilköğretim yılı okula başlayan çocuklar sorunlar yeni öğretim yılı hakkında genel bilgiler burda melekler
vee evettt sonunda kızım okula başladı meleklerrr:D:D

daha önceden de kızım okula başlayacak ve çok endişe ediyorum nasıl olacak demiştimm bugün gittikk gayet iyi bir öğretmeni vardıı tüm çocuklara çok sıcak yakın davrandıı bu beni birazda olsa rahatlattı doğrusu ilk günümüz güzel geçtiii kızımda memnundu

DENEME5.JPG-280.jpg

DENEME4.JPG-304.jpg

bakalım okuma yazmaa nasıl sökecekk kızıma güveniyorum gerçi eminim 2012 yarı yıl tatili olmadan sökecektir:D:D

DENEME3.JPG-237.jpg

DENEME2.JPG-30.jpg

DENEME1.JPG-388.jpg

okulda okadar minik çocukalr vardıki melekler görmeliydinizz hepsi minnacıklarr:D:D

oyyyyyyyyyyyyy abllası kurban olsun nekaa güzel çıkmış ya rabbim nazardan korusun kız seni yerim güccük cadı cemoşum allahım yardıncın olsun bu kızı 17 kaparlar söylim sana çokk tatlı olmuş yaa

merak etme tatlım eminim söker okumayı da yazmayıda anasına çektiyse bu zilli herkesten önce söker

Haydi hayırlı uğurlu olsun cemoş:D:D Kazasız belasız okusun,adam olsunlar inşaallah :)

oyyyyyyyyyyyyy abllası kurban olsun nekaa güzel çıkmış ya rabbim nazardan korusun kız seni yerim güccük cadı cemoşum allahım yardıncın olsun bu kızı 17 kaparlar söylim sana çokk tatlı olmuş yaa

merak etme tatlım eminim söker okumayı da yazmayıda anasına çektiyse bu zilli herkesten önce söker

doğru ayşem anasını 17 de kaptılarr hahaha ayy yok heyattaa vermem kızımı benn kış kışş:hıh: sağol ayşemm:kiss: darsı başına olsun allah sanada bu günleri göstertsinn:D

Minikler okula başladığında anneleri haliyle telaş sarar. Özelikle daha önceden tecrübesi olmayan anneler için büyük bir telaştır. Oğlum henüz oyuncaklarıyla oynarken birden okullu oluverdi. Ne de çabuk büyüyorlar değil mi arkadaşlar. Daha dün bebiştiler, şimdi çantalarını sırtlarına takıp okula yolluyoruz. Oğlum ilkokula başladığında onunla ilk kez uzun saatler ayrı kalmaya başlamıştık. Ben biraz da durumun duygusallığındaydım sanırım. Sağ salim bir an önce okuldan gelsin diye servisin yolunu gözlüyordum.

Düşündüğüm kadar telaşlanacak bir şey yokmuş aslında. Her anne gibi ben de, oğlum okumayı yazmayı öğrenebilecek mi diye uykularımı kaçırırdım. İlkokul öğretmenimizin bir cümlesini hala unutmuş değilim: ‘’ Merak etmeyin anneler, hepinizin çocuğu okumayı ve yazmayı öğrenecek’’ Bu cümle öylesine tatlı gelmişti ki bana… Şuan oğlum 6.sınıfta. İlk yıllar ne kadar kolay, ne kadar rahatmış. Şimdi cinnet geçirmek üzereyim. Ödevini yapmamak için bin bahane üreten çocuk anneleri anlıyordur beni. :eek:

Geri