kızım olsaydı eger adını ...... Koyardım. Ya siz???

Ben evlenirsem ilerde aşkımla...Allah izin verir birde çocuğumuz olursa Erkek olursa babasının adı kız olursa da benm aklımda hep Asena koymak var...

Rabbim herkesin gönlüne isteğine göre versin

Biz nişanlımla erkek olursa ege, kız olursada belinay istiyoruz ama daha farklı isimler var daha düşünmek için zamanımızda var :)

kızım olsaa**

eğer benim bir kızım olsa adını ''SU''koyardım.Doğa ile alakalı ve saf olan herşeyi bana anımsatıyor.

Bir kızım olsaydı eğer adını "ELİF" koyardım;isminde gizli kalsın okunmasın o olmadan besmele sesi gelmesin diye..

Aslında bir kızım olursa adını HayaL koyacağım.Hayal kurmayı hiç unutmasın bana da unutturmasın diye.

Bir kızım olsaydı eğer adını "ELİF" koyardım;isminde gizli kalsın okunmasın o olmadan besmele sesi gelmesin diye..

Aslında bir kızım olursa adını HayaL koyacağım.Hayal kurmayı hiç unutmasın bana da unutturmasın diye.

annem bana koymak istemiş hayal adını kendine uydurmak için :D:D ama sonra bişi olmuş unuttum vazgeçmiş :D güzel isim ama..
bende yağmur ismini severim ileride bi horoz bulursamm civciv yaparsam o da dişi olursa yağmur olabilir :D:D

Geri