kızım olsaydı eger adını ...... Koyardım. Ya siz???

önce evlenmek lazım sonra RABBİM izin verirse kızım olursa ismi NEFES olsun istiyorum.Bana nefes almayı yaşamayı unutturdular belki onun sayesinde yeniden nefes almaya yaşamaya başlarım :cry:

önce evlenmek lazım sonra RABBİM izin verirse kızım olursa ismi NEFES olsun istiyorum.Bana nefes almayı yaşamayı unutturdular belki onun sayesinde yeniden nefes almaya yaşamaya başlarım :cry:

Bu ismi ben senden çalayım mı? Eğer kızım olursa ismi Nefes olsun istiyorum. Oğlum olursa zaten ismi hazır Muhammet Zeki (Peygamber Efendimizin İsmi s.a.s. ve Kayın babamın ismi.)

bir kizim oldu rabbim isteklerimi gerceklestirdi adini selin-damla koydum
selin: coskun akan su selale demek..
damla: yagmurdan düsen bir damla tanesi . su tanecigi yani her ikiside su ..su gibi saf ve temiz olsun tabi öyle kalsin diye...girdigi her kaba yayilsin herkes tarafindan o olmadan olmaz olsun diye..rabbim bahtini acik eder ins...ve insallah ona hicbir aci yasatmaz..onu cok seviyorum kurban olurum onu yaradana...

bir kızım olsaydı eğer adını ahsen koyardım sevdiğim insanla olur da yolalrımız birleşir evlenirsek tabi ikimizin baş harfleri çünkü :)

gönül gözü açık biri bana çok güzel bir kızın olacak yakında,adını rabia koyarsan sevinirim demişti..ama ben ilk sene pek düşünmüyorum,henüz bişi de yok ama o kadın bi kız çocuğu ya verildi ya verilecek demişti.. böle işte, daha kendisi yok adı belli rabişin :)

Geri