kizlar bana acil akil fikir zeka dusunce artik ne vere biliyorsaniz lazim benim kafa

melis_

Yeni Üye
Üye
kizlar bana acil akil fikir zeka dusunce artik ne vere biliyorsaniz lazim benim kafa
meleklerim benim acil olarak akil fikir dusunce artik her ney nediyorsa adina herseye ihtiyacimm var ben durmus vaziyeteyimm:yahoo:evleniyorum :dp178:ama durmus bi vaziyetteyim gelinlik begenemiyorum duak secemedim oyle byuk dugun istemiyoruz nerde nasil olucak onu hic bilemiyorum :zonked::zonked:ne zormus bu isler lutfen bana biraz yardim eddin lutfennnnn

walla ablacım sana yardımcı olamayacagım ama seni tebrik edrm allah hepimize nasip etsinn.. herşeyin en iyisi seninle olsunn...tebriklerr canımm ama benden sana tavsiye biraz daha sakinn oll ya bnde ha nasıl bir mutluluk bilemiyorum nese ya sen sevinn haykırr hatta canım mutluluklarr...herşey seninle olsunn...

tesekkurler bitanemm ben hem cok seviniyorum hem bir burukluk var hem korku karstirdim karma karisik bisey oldum ama dunyanin en mutlu insaniyim Allah tum sevenlerin basina versin aminnnnnnnnnnn

oooooooooooooh süper bi haber allahım mutlu etsin.bak canım genelde herkesin ole olur.yani netten bakarsın moda evlerine takılırsın habire model ararsın olmas olmas olmas çıldırcak noktaya gelirsin.ama almaya gidersin ve ilk giydiğin gelinlik tamam bu benim dersin ve alırsın zaten gelinliğe görede duvak kendiliğinden gelir.sen sıkma canını kocanı bulmuşun kızım gelinlik aman aman olmayıversin nolcak.hepimis aldık noldu seve seve giydik gece olunca çıkar as dolaba senelerce kalsın.takma bu kadar kafana.mutluluklar

tatlım ben sana yardımcı olcam yehuuuu ben olcam ben olcaö:D:d

hayatım bir ömür boyu bu heyecanını kaybetmezsin inş. mutluluklar dilerim şimdiden sana ..

Bak canım sececegın gelınlıgını ılk once kılona boyuna ve olculerıne gore sececeksın..
1. şişmansan eger bide boyun kısaysa ; çok kabarık model secme hayatım hele kı kat kat fırfırlı modelelrden uzak dur! belden hafıf oturup asagı dogru cok fazla kabarık olmayan hatta mumkun oldugunca katı az olan altındakı tarlatanı ıse 2 yada 3 cıtalı olan bır gelınlık sec bıtanem..
2.cok zayıfsan eger uzun boy yada kısa boy fark etmez ; kat kat olabılır belden oturup asagı kabaran modellerden tercıh edebılırısn.
3. şişman ve uzun boyluysan ; cok kabarık olmayan ve dekoltesı az olan modellere bak hayatım.

gelelım hayatın duvak konusuna ;
bence uzun duvak tercıh ett ne olursa olsun cok sık ve zengın duruyor...

inş. yardımcı olabılmısımdır azda olsa...

ayyhh Allah'm banada nasip ederde inş. sende o heyecanda bana yardımcı olursun tatlım...

kizlar anllatiyim hepinize tsk ederim oncelikle ilgilendiginiz icin bakin hayalimdeki gelinligi soylim boyle sade olucak ama bir o kadarda zaif ve sik durucak bakinca boyle cok alimli olucak boyle arkada kuyrugu olucak ama cok cok uzun degil 1 metre yeter ama alt tarafi kabarik lmucak sevmiyorum bana oyuncak beek andiriyor ok kabarik cok tullu gelinlikler boyle askili filan olsun istiyorum sirf askisizda rahat degildir diye dusunuyorum emre cok gogus dekoltesi istemiyor onun icni cok acik sacik olmicak duamm uzunolsun ve cok zarif olsun kizlar bu tip bana yakisirmiki benim boy 1.71 kiloda 55 bana akil verin olurmu bu tip bana sabah emreye anlatiyom bana diyor yandik biz daha bir gelinlik bulamadik ne yapicaz biz senle diyor :D:D:D

Geri