Kızlar Beta Hcg 2.40 Bu Nedir.

Merhabalar bnde bugüm tahlil verdim 2.4 çıktı sonucum sizce ne anlama geliyor bu hamilemiyim değilmiyim adet günüme daha 17 gün var gecikme olmadı yani adette yardımcı olursanız sevinirim

adetime daha 11 gün var midem bulanıyor hamile olabilirmiyim

merhabalar
03.03.2016 son adet tarihim 27.03.2016 tarihinde hcg testi yaptırdım ve 2,02 çıktı adetime daha 6 gün var doktor hamile olmadığımı söyledi sizce bu durum değişebilir mi?

Merhaba ;gecikmeniz olmadan test yapmışsınız.Değeriniz gebelik lehine değil.Gebelik söz konusu olursa tabiki değer değişecektir..Gecikmeniz olursa testi tekrar yapmanızı öneriyorum.

Benim adetime 7 gun var ama bugün beta hcg 89 çıktı.ve erken gebelik belirtisini adetimden 6 gün sonra yasadim. Mide bulantısı bel ağrısı kasık ağrısı mide yanması...

Benim adetime 7 gun var ama bugün beta hcg 89 çıktı.ve erken gebelik belirtisini adetimden 6 gün sonra yasadim. Mide bulantısı bel ağrısı kasık ağrısı mide yanması...

Merhaba ,

Gebeliğin ilk haftaları kasık ağrısı, bel ağrısı mide yakınmaları başlar. Tabi durum bayan dan bayana değişir. Sağlıklı bir gebelik için hekim kontrollerinizi aksatmayın..

Merhabalar bnde bugüm tahlil verdim 2.4 çıktı sonucum sizce ne anlama geliyor bu hamilemiyim değilmiyim adet günüme daha 17 gün var gecikme olmadı yani adette yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba bende bişey sormak istiyorum ilk kan testi yaptırdığımda 0.100 çıktı sonra 2.70 çıktı iki gün sonra tekrar yaptırdım 34.9 olmuş gebelik seyrinidir bu acaba edatimede 2 gün var

Geri