kızlar diktiklerime bi bakıııınnn (:

• Konbuyu başlatan aYYa-MoDa
A

aYYa-MoDa

Forum Okuru
kendi diktiklerim diktiklerim
kızlar bilenler bilir benim bayan terzisi olduğumu ve sizlerle diktiğim bazı kıyafetleri paylaşmak istiyorum umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum
( bu arada daha çok resim var da bi seferde harcamıyım hepsini dimi ama..:)

A

aYYa-MoDa

Forum Okuru
teşekkür ederim cnm verdim gitti :D

hüzün meleği 26

hüzün meleği 26

Daimi Üye
Üye
ayyy maşallah nekadar becerikisin banada ders versene

19bjk03

19bjk03

Yeni Üye
Üye
ellerine saglik güzel modeller....resimlerin devamini bekleriz ...tsk...

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
çok güzel görünüyor ne güzel insanın kendi istediklerini kendine göre dikebilmesi ellerine sağlık

$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
ayy tatlım çok şık şeyler dikmişsin mşl... nerdesin modaevin nerde?

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Çok güzel dikmişssin ellerine sağlık:) İnsanın kendi hayalindeki elbiseleri dikmek kadar güzel bir beceri olmasa gerek:) paylaım için teşekkürler canım

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
çok şık ve farklı modeller dikmişsin valla bravo diyorum birde bunları üztünde giyilmi vaziyette göstermen dahada güzel olmuş.. Emeğine fikrine sağlık canım ..

laleyiğit

laleyiğit

Yeni Üye
Üye
bende çıok beğendim, işçiliğin süpermiş:) ellerine sağlık sen bunları satıyor musun canım, belki almak isteriz çok şıklar çünkü çok begendim:D

ebru58

ebru58

Aktif Üye
Üye
ayy bayıldım çok güzeller,bende istiyorummm:) tam benlikler

A

aYYa-MoDa

Forum Okuru
beğenmenize sevindim kızlar ... yerim istanbul da beklerim bu arada resimdeki hanım hem müşterim hem de arkadaşım olan hanım.. ona teşekkür ederim devamı çok yakında beni bekleyin anacıııımmmm :D

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
iletişim

selam ben sizin daha önce face hesabınızdan takip ediıodum fakat kapatmışınız sanırsam bize iletişim adresinizi verseniz de ulşasak size???