Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var [Telefon kabı süsleme ]

Melek908

Yeni Üye
Üye
Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var [Telefon kabı süsleme ]
Arkadaşıma doğum günü hediyesi yapacağım.Öğrenci olduğum için,masraflı şeylere girişmek istemedim.Öncelikle bir telefon kabı alıp,arkadaşım gsli olduğu için gs amblemiyle süsleyip sonra kabın kenar köşe artık bir yere küçük ve güzel bir yazı şekliyle ona hitap ettigimiz lakabı yazacağım.Dalga geçme amacli kullanilan lakaplardan degil ama bu,hosuna giden bir lakap.Herneyse.Ama benim telefon kabina bunu nasil yapacagim hakkinda fikrim yok.Az cok arastirdim akrilik boya kullanmak gerekmiş sanırım.Fakat lakabini yazarken nasıl yapacagim.Harflerin birbirine karismamasi lazim.Bilgileriniz varsa yardimci olur musunuz bana.

Merhaba, telefon süslemesi için akrilik boya yada oje kullanabilirsiniz. Oje ile telefonu boyadıktan sonra üzerine parıltı dökebilir , kuruduktan sonra cila sürebilirsiniz. Oje ile telefon boyamanın dezavantajı telefonun oje kokması .Bunun yanısıra harflerin karışmaması için HARF CETVELİ kullanabilirsiniz..

Merhaba canim bir kagida yazip harfleri bosluk gelecek sekilde kes. Kabin uzerine koy ve bosluklari boya.

Geri