kızlar hadi gelin eskiye dönüyoruz

D

DєRiи яocк

Forum Okuru
ewet kızalar şimdi en sevdiginiz ögretmenin adını söyleyeceksiniz ewet ilk ben başlıyorum ugur hocam çok severim beni hep disipline giderken kurtarmıştır canım hocam şimdi sıra sizde başlayın tek bende kalmasın:):):):):):)

miss angel

miss angel

Yeni Üye
Üye
serpil hocam....
benm idolüm olan insan ve meslğimi seçmemdeki en büyük etken:)
onun gbi bir eğitimci ve insan zor bulunur:)

laetitia

laetitia

Yeni Üye
Üye
birinci sınıftan beri unutamadığım yavuz hocam-lisede ahmet-yasemin hepsini öpüyorum hala görüşüyorum ahmet hocamla tabi

$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
ilkokul öğretmenim Nilgün:kiss:

lisede ki en sevdiğim hatta tek sevdiğim hocam..Abdullah...

juju

juju

Yeni Üye
Üye
benimde inamazsınız melekler gecen biri nasılsın dedi ben tanıyamadım ama o beni tanıdı ortaokul fen hocam şaşırdım ama bi o kadar da sevindim beni unutmamış (e biraz gevezeydim okul yaşantımda) bende fen hocam diyorum adı ali aydın

sevkar06

sevkar06

Yeni Üye
Üye
bende hic nutamam ilkokl ögretmenim kemal iyiarı saglıcakla kal ögretmenim

D

DєRiи яocк

Forum Okuru
sagolun kızlar yorumlarınız için ben zaten söylemiştim bi tane daha söyliyim oda gökhan hocam çok seviyorum onu

ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
fevzi hocam ve sibel hocamm her 2sinide cok seviyordum evlendiler sonra bana kızım diye hitap ediyolardı sen bizim kızımız ol falan demislerdi ay cok seviyodum onları yaa
sosyal ve ingilizce dersine bayılıyodum sırf o yüzden :D

seray_67

seray_67

Yeni Üye
Üye
Aynüfer hocam canım hocam ingilizce derslerini çok severdim aynüfer hocam giriyo diye :):)

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Dershanedeki fizikçimiz Fatih .Çok severdim onu maviş hocam benim :)

gamselim

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
ilk okuldayken bir fen hocamız vardı adı seraptı... sagolsunn bana hep yardımcı olmuştu kişiliği olsun fizigi olsun egitimci olsun benim için hep birinci sırada ...ve hala da öyle
lise de ise edb hocamız engin hoca vardıı...bir hocadan cok bir arkadaştı bir abiydi benim için hakkını asla ödeyemem...cok seviyorum kendisini...iyiki varsın hocam... :uhu:

P

portakalçiçeği

Forum Okuru
Ilokul öğretmenim çelebi öztürk çok severdım onu.
Ortaokulda nazan kuzlu beden eğitimi öğretmeni coookkk annelık yaptı bana hala gorusurum.
üniversitedede handan başbuğ..
Hepsını cok severım unutamam

seyma_rky

seyma_rky

Yeni Üye
Üye
2. annem dediğim sürekli görüştüğüm Rukiye hocam:)
Beni kızlarından ayırmazdı planlarına benide dahil ederdi ah canım hocam benimmm yaaaa Rukişim benim ooo:)
Ama Ali-Bilge-Zekeriya-Nazan-Özlem ve en önemlisi Aslı hocamıda unutamam
Aslı hocamın izindeyim bende Türkçeciym:D

juju

juju

Yeni Üye
Üye
siyah önlük ve beyaz yakalık vardı eskiden aklıma o geldi ne güzel günlerdi

H

HaLLoWeeN*

Forum Okuru
ilkokulda vedat hocam:D:D lisede hatice hocam.üniversitede eren hocam:D:D