Kızlar hangi tüp bebek merkezi ve doktoru daha iyi ?

Uzman SühaN

Administrator
Kızlar hangi tüp bebek merkezi ve doktoru daha iyi ?
Sevgili melekler bir çoğunuz gebe kalmada sıkıntı yaşadınız ama uygun bir tedavi yöntemiyle gebe kaldınız.Bir çoğunuzu forumdan tanıyorum.Hamile kalmak için bir çoğunuz aşılama ,bir çoğunuz tüp bebek tedavisi görerek olumlu sonuç aldı.Şimdi sizden istediğim hangi tüp bebek merkezin de tedavi oldunuz , doktorunuzun ismi neydi ,aşılamayı nerde yaptırdınız ,aşılamayı yapan hekiminiz ve bulunduğu il.Biliyorsunuz ki çok zorlu bir süreçten geçtiniz ve sizin gibi aynı durumu yaşayanlara umut olmak için yardımcı olmanızı istiyorum.Hamişlerimize sağlıklı gebelik,anne olmak isteyenlerin de tez zamanda bu duyguyu tatmalarını diliyorum.Keyifli paylaşımlar..

beyza ablacım ben samsunluyum aşılamamı samsun özel liman hastanesinde op.dr.aladdin balcı yaptı fakat kendisinden hiç memnun kalmadım ilgisizliğinden ve samimiyetsiz davranışlarından zaten boş bi aşılama evresi geçirdim fakat tüp bebeğimi samsun medical park hastanesi prof.mehmet bilge çetinkaya yaptı çok ilgili ve özverili bi doktor hamd olsun tek seferde tuttu tüpüm kesinlikle önereceğim bi doktor:hede:

Sevgili melekler bir çoğunuz gebe kalmada sıkıntı yaşadınız ama uygun bir tedavi yöntemiyle gebe kaldınız.Bir çoğunuzu forumdan tanıyorum.Hamile kalmak için bir çoğunuz aşılama ,bir çoğunuz tüp bebek tedavisi görerek olumlu sonuç aldı.Şimdi sizden istediğim hangi tüp bebek merkezin de tedavi oldunuz , doktorunuzun ismi neydi ,aşılamayı nerde yaptırdınız ,aşılamayı yapan hekiminiz ve bulunduğu il.Biliyorsunuz ki çok zorlu bir süreçten geçtiniz ve sizin gibi aynı durumu yaşayanlara umut olmak için yardımcı olmanızı istiyorum.Hamişlerimize sağlıklı gebelik,anne olmak isteyenlerin de tez zamanda bu duyguyu tatmalarını diliyorum.Keyifli paylaşımlar..
Evet gercektende beyza hanımcım bu sorular hamıle kalmak ısteyen baynaların en cok sordugu soru neresı neresı ınsan cok zorlanıor ben ACıbadem maslak Bülent Tıraş hocada tup bebek yaptım cok sukur tuttu memnun da kaldım ama arkadaslar sole dıor bulnt hoca cok ılgılenmıor adamın dsarda bekleyen neredeyse 100 hastası var sımdı yumurta takıbı kolay bı ıslem uzman drları var yanınd calısan onlar takıbı yapıo ama ılac vs seylerı bulent hoca yapıo ve kesınlıkle trnasferı kımseye bırakmıor ben transferı olduktan sonra yuzumu oksadı ve dedı kı allahın ıznıyle guzel haberlerını beklıorum cok sukur kı oldı ıns sonu gelır dıe dua edıorum bızım sıkıntılr bıtmes olmasa olsun olunca kese kese olunca bebek kalp derkn rabbım kucagımza almayı nasıp etsın ama onerıyorum arkadaslr labartuar cok onemlı kı ben cok guvendım oraya

Cok cok guzel bir konu acmissin oncelikle tesekkur ederim beyzacim.Bende tup bebek islemi yapmadan once cok arastirdim hangi doktor hangi hastane diye birde memlekette bir tane tup bebek merkezi var hastaneler yapmıyor cok zor bir durumdu.eminim benm gibi olan ve baska şehirlerde umut arayanlar var.memleketimde cok iyi bir prof.senin cocugun normal yolla olmasi imkansiz asilamada olmaz tup bebek yuzde bes ihtimal dedi.sorun bendeydi bir suru sıkıntı saydı. Biz cocuk sahibi olamayacagiz heralde dedik.esim internette arastirma yapti bir doktor buldu.Gorusmeye gidiyoruz dedi gittik.okadar anlayisli okadar bilgili bir doktorki butun tahlil rahim filmi ne varsa verdk muayene etti ve senin ogle aman aman sorunun yok dedi sana hatta sunu diyorum sen bu sene hamile kalacaksin ama normal ama asilma ama tup olur dedi.sonra memleketinizde asilama yaptirin eger olursa ne ala olmazsa program yapalim tup icin dedi.biz umutla asilama yaptirdk tutmadi tabi tutacagina inanamiyordmda zaten umitsiz olmuuor bu isler.sonra 2 ay sonra ankaranin yolunu tuttuk doktorumuzun yanina.program yaptik en ince detayina kadar anlatti ilginin alasi diyebilirm.isini askla yapan bir doktor.guvenle hocama birakyik kendimizi dedigini harfiyen uyguladik.samimi ve hasta psikolijisine hakim bir doktor.hocama nekadar ovgu ile bahsetsem az kalir.Ankara tipta Prof Dr Bulent Berker öğretim uyesi ayrica.hastanede yaptimadim ben ozel olsun istedim.Genart tup bebekte yapildi yumurta toplama ve transfer islemim labaratuar calisanlari temizligi cok iyiydi.iyiki hocamla karsilastim.hatta sunu diyebiliyorum keske ankarada yasasamda dogumumu bulent hocam yapsa.

Arkadaşlar merhaba. Tüp bebek merkezi arayanlar için tavsiye edebileceğim en iyi yer bahçeci tüp bebek merkezidir. Gerek tecrübesi gerekse teknolojisi ile bu sektörün en iyisi. 2 kere aşılama 2 kere tüp bebek denemesinin ardından mustafa bahçeci ile tanıştım ve tek muayenede sorunu çözerek başarıya ulaştı. Sonuç 3 aylık hamileyim. Hiç başka yer arayarak zaman kaybetmeyin. Klinik çok temiz çalışanlar güler yüzlü. Kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Yapılan testler ile hem kaliteli bir embriyo elde ediyorlar hemde yüksek teknoloji ile oluşan bu embriyoyu en iyi şekilde koruyorlar. Gözünüz arkada kalmıyor. Hayırlısı olur inşallah hepimiz için.

Geri