kızlar İstanbul da kime kahve falına gidiyorsunuz yazın ve tartışalım

iyona

Banned
kızlar İstanbul da kime kahve falına gidiyorsunuz yazın ve tartışalım
bir çok yere gittim ama iyi birilerini arıyorum..varmı tanıdık

benim gittiğim bayan hem tarot su falı ve kahve falına iyi bakıyor tavsiye ederim.

buldum buldum oleeeey falcımı buldum sabah erken dayandım kapısına çok güzel baktı geçmiş tamam haydi hayırlısı geleceğe kahve ve su bakıyor :pasi:

aman bole sacma yerlere para harcıyosunuz su ramazan ayında sız allaha ınanın ondan baska kımse bılmez gelecegı oyle yapa yapa kendınızı avutuyosunuz sacma sapan seyler belkı merak ama tadını kacırmıssınız sız 50 lıraya cok guzel bakım yapmıs sız gıdın bende sızın bakımınız dınlıycem kazıklaıyosunuz arkadaslaaaaar hahaha hahaha hahaha neyse buna bakıp ınanalar obur dunyadada bızde sıze bakıcaz bole seylere ınanlara saka olsa bıle ınanıp bakıyosun yazık sıze yazık acıyorum açın ona harcadıgın zamanı ıkı satır kur'an oku bı bak ne yazıyo namaz kıl allahtan ıste GELECEGI ALLAHTAN BASKA KIMSE BILEMEZ

mavi kelebek elbette haklısın 50 lira oraya vereceğine git kuaföre saçına fön çektir manikür yaptır iyi hissedersin kendini. fakat bazen öyle bir an geliyorki arayıs içerisinde oluyorsun .geleceği Yaradandan başkası bilemez. Elhamdülillah yaradana hepimiz inançlıyız. kelin ilacı olsa başına sürerdi.geleceği bilseler en azından sayısal vs oynarlar zengin olur falcılıktan kurtulurlardı. dediğim gibi bi çesit rahatlama dert paylaşma

hah ama derdını farklı seylerle farklı kısılerlede paylasabılırsın ınsan kur' an okuyarak o kadar rahatlıyokı fal bı cozum yolu degıl kardesım yanlıs uyoldasın gel benımle paylas baska arkadasınla paylas en yakının esınle paylas ama falcıya dert anlatarak ınanamıyom yanı neyse bu senın bılecegın bırsey ben sadece senı uyardım gerısıne karısmam haddım degıl :)

Geri