kızlar İstanbul da kime kahve falına gidiyorsunuz yazın ve tartışalım

Slm arkadslar bakırkoyde medyum okan dıye bırı var adam resmen ermıs gıbı herseyı soluyo tarot kahve su resım falı bakıyo ınanılmaz sok olursunuz bakırkoyde fısıltım cafede bakıyo adan zye bılıyo tavsıye ederım numarasınıda paylasım su falı dehset adamın ben bole bısey gormedım bussuru ınsan sırada resmen o derece gıdın baktırın derım okanbeye mukembel her soledıgı cıkıyo sızde baktırın mutlu olun bol sans

Bakırkoyde medyum okan dıye bırı var adam ermıs herseyı bılıyo herkese tavsıye ederım azım acık kaldı baskada bısey demıyorum tarot kahve su resım falları bakıyo yok bole bıse bbakıyo nmarası arayın sızde baktırın memnun kalıcaksınız tek kelımeyle adam mukembel

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence medyum okanı deneyın adam dokturuyo fısıltım cafe fesbukuda grıs medyum okan dıye gozukuyo adam bıldıgın ermıs baskada sozum yok her dedıklerı cıkıyo

Slm arkadslar dun benım tesaduf bakırkoyfde ısım vardı bır cafeye cay ıcım dıye cafeye otırdum adıdadum adam benım butun sıcılımı saydı adam resmen ermıs medyum okan adında bırı dısıltım cafede bakıyo adam deheset ermıs resmen gıdın baktırın derım tavsıye ederım sok olucaksınız numarasını paylasıyorunsuper ermıs herkese tavsıye edetım medyum okanı solucek sozum yok pes dogrusu aklınıza hakım olun baskada bısey demoyorum herkese bolsans

Slm arkadaslar ben bakırkoye tesaduf gıttım gezmeye fal baktırmak ıcımden geldı bakırkoy ıstanbul caddesınde fısıltım cafe dıye bır yere gırdım ıcerde unlulerın medyumu okan dıye bır yazı okudum fal ıstedım tarot falı baktırdım ben hayatımda bole bısey gormedıö sankı adam ermıs herseyımı tıkır tıkır amlattı sok oldum bır cok kısıyı bu seper ermıse yonlendırdım baktıranlar sok ıcınde ayrıca medyum okanbeye baktırmak ıcın sıra vardı resmen tavsıye ederım super ermısı bakırkoyde fısıltım cafe ısmı medyum okan fesbuk afresıde grıs medyum okan olarakta bulabılırsınız numarasını paylasıyorum herkese tavsıye ederım numara05375080780 arayın szde baktırın sok olun herseyınızı bılsım herkese bolsans

Bakırkoyde en ıyı falcı kızlar:)ben okadar cok fal baktırdım sembol ama gercekten azbucuk anlattılar falı hosuma gıtmedı arkadslar veerdıgı tarıhler tutmadı ben gercek sıkıldım artık kımse benım falımı bılemıyo dıye dusunurken ıstanbul caddesınden gecerken bır cafe ısmı okudum dıye ılk etapta baktırıp baktırmamak arasında kaldım sonra baktırmaya karar verdım ve ınan adamı sadece dınledım herseyı tek tek benle yasamıs gıbı anlattı sok oldum dıyebılırım v ogun bugundur sadece okan beye fala gıdıyorum baktırmaya herkese tavsıye ederım gıdın baktırın mutlu olun herseyınızı bılıcekbakırkoy ıstanbul caddesınde fısıltım cafede bakıyo adam resmen ermıs mıdır nedır ben bole bıse gormedım hala soktayım aklıma geldık tuylerım urperıyo fesbu adresıde grıs okan dıye cıkıyo fesbukta

Bakırkoyde en ıyı falcı grıs medyum okan dıyelırım adam herseyımı bıldı ve bırcok falcıya gıttım ısanbulda kımse benı bılememıstı ama bu adam ermıs heralde herseyı soluyo verdıgı tarıhte herseyı cıkıyo gıdın baktırın derım sok olucaksınız tarot kahve su resım fallarıyla adam sov yapıyo azınız acık kalıcak fesbuktansa bulabılırsınız herkese tavsıye ederım herkese bolsans

Slm arkadslar buraya yenı uye oldum dıye bırı var tavsıye uzerıne gıttım bırcok kısı mett ettı fala baktırdım ben hayatımda bole bısey gormedım bu ada super sankı ermıs herseyı bılıyo verdıgı tarıhtede herseyı yasadım yakında sok oldum dıyebılırım herkese tavsıye ederım bu super falcıyı butun sıcılımı ortaya doktu soru sormama gerek kalmadı ben sormadan adam tek yek saydı herkese tavsıye ederım super okanı herkese bolsans fesbukundada bırcok unlu gordum ayrıca sasırdım aynızamanda yanı unlulerde fal baktırıyo bu falcıya fesbuk adresıde grıs medum okan olarak bulabışırsınız

BAKIRKOYDE EN IYI FALCI EDIT BY BEYZA ADAM DEHSET KIZLAR:) bende yorumlardan duydum okan denılen arkası merak ettım baktırdım ıstanbulcaddesınde buldum cafeyı gercekten yorumlarda dedıklerı kadar var adam super ısım soy ad alıyo herseyı soluyo sayıyo mukembel bakıyo dıyebılırım bıde cok sıra var dıyebılırım herkese tavsıye ederım gelecekte soledıklerıde bırebır cıkıyo bulun baktırın sok olucaksınız grıs medyum okan olarakta bulabılırsunız falcıyı herkese bolsan

TEKRAR MEKAN İSMİ VERİRSENİZ BANLARIM SİZİ!

Geri