kızlar İstanbul da kime kahve falına gidiyorsunuz yazın ve tartışalım

ben sadece bir falcıya baktırıyorum ve her dediği çıktı arkadaş gibi bakıyor isteyen olursa telini verebilirim..

Kızlar ben de sık fal baktırıyorum.Online da telefonla da baktırdığım çok oldu.Yiğit ve didemi beğenmiştim ama çok pahalılar o yüzden bir daha baktırmam.Elmirayı pek beğenmedim.Bir de sibel diye bir kadın var 30 tl ye bakıyor kahve falını mail üzerinden bakıyor.Ben bir defa baktırdım gayet iyiydi.Gelecek benim beklemede çıkarsa yazarım.Ama arkadaşlarımda geleceği de tutturmuş.Ulaşmak isterseniz adresi EDIT BY BEYZA ğun oluyor ama ne zaman uygun olduğunu söylüyor ona göre gönderiyorsunuz falınızı.Başka da memnun kaldığım olursa yazarım yine.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Beşiktaş akaretlerde cafe biasta ismail var deneyin deeim. Anlatimi guzel sıkıntin olan konuyu bulup analiz edip çat diye söylüyor deneyin.

Yahu geleceği Allahtan başka kimse bilemez. Nasıl itibar ediyorsunuz böyle şeylere . Kelin ikacı olsa başına sürer. Şahıs herşeyi biliyorsa falcı değil Şimdi rezidansında kahve içen bir kodaman olurdu :D

FISILTIM CAFEDEKI GRİS MEDYUM OKAN BAKIRKOYDE KEYFINO CAFE DİYE BIRYERE GEÇMİŞ KIZLAR BENDE TAVSİYE ÜZERİNE ARASTIRDIM HERYERDE BU FALCIYI MET ETMİŞLER DAHA YENİ BENDE KEYFINO CAFEDE GRIS MEDYUM OKANA FAL BAKTIRDIM ÇOK BEĞENDİM ŞOK OLDUM KISA SÜREDE NE SOLEDISE KIZLAR SOLEDIKLERI Cıktı BENDE HERKESE BU FALCIYI TAVSİYE EDIYORUM

FISILTIM CAFEDEKI GRİS MEDYUM OKAN BAKIRKOYDE KEYFINO CAFE DİYE BIRYERE GEÇMİŞ KIZLAR BENDE TAVSİYE ÜZERİNE ARASTIRDIM HERYERDE BU FALCIYI MET ETMİŞLER DAHA YENİ BENDE KEYFINO CAFEDE GRIS MEDYUM OKANA FAL BAKTIRDIM ÇOK BEĞENDİM ŞOK OLDUM KISA SÜREDE NE SOLEDISE KIZLAR SOLEDIKLERI Cıktı BENDE HERKESE BU FALCIYI TAVSİYE EDIYORUM

Geri