Kızlar kocam her istedigimi yapmasi için okunacak dua var mi bildiginiz

S

servetlil

Forum Okuru
Kızlar kocam her istedigimi yapmasi için okunacak dua var mi bildiginiz
kocam her istediğimi yapması için okunacak dua eşimin her istediğimi yapması için dua her istediğimi yapsın duası kocanın karısına değer vermesi için dua
Selamlar arkadaşlarım kocama dediklerimi yaptırmak için dua arıyorum. Kocamın sözümden çıkmamasın istiyorum aslında eşini emrine almak diye düşünmeyin bunu lütfen beni hiç bir şekilde dinlemiyor ve hep zarar ediyor. Eşine istediğini yaptırma duası ya da eşimin bana düşkün olmasını istiyorumkocaya söz dinletme diye bir şey var mı bilmem ne büyüsü vs istemiyorum Kuran'da geçen ya da bilindik bir dua var ise Allah rızası için bana yardımcı olun olur mu ?

Geçen bak bu adam seni yiyor yapma etme dedim bu husuta 22 bin tl zarar etti sadece bu da değil beni ne zaman dinleyecek bu adam ay vallahi kafam kalmadı kızlar yardımcı olacak kimse var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar bununla ilgili özel duaların olduğunu biliyorum Televizyonlarda youtube üzerindeki bazi kişiler bunlarla ilgili şeyler söylüyorlar, ben konunuza bir adet resim ekliyorum. Lütfen ikinci kişileri kendinize dost edinmeyin. Size Allah yeter her şeyi ama her şeyi ondan isteyeceksiniz. Lütfen şarlatanlar ile uğraşıp para ve zaman kaybına uğramayın. Sorunuza ayrıca ekleme yapılacaktır. Ayrıca EN GÜÇLÜ DUALAR konumuzu da tevsiye ediyoruz.

Merhaba arkadaşım. Öncelikle soruna cevap vermeden önce eşin seni neden dinlemiyor diye bir düşün ve irdele . Acaba etkili mi konuşmuyorsun , yada onu ikna edecek cümleler mi kuramıyorsun ? Evlilikte çiftler ne yaparsa yapsın bir duruma karar vermeden önce mutlaka istişare etmelidir. Evlilik sadece cinsellik değildir ortak bir hayattır. Bu nedenle her bir adımdan eşlerin haberdar olması gerekiyor. Eşin sürekli zarar maruz kalıyorsa ve seni dinlemiyorsa El muktedir esmasını sürekli tespih et. Ayrıca muhabbetinizin artması için El vedud ismini zikret. Büyük bir samimiyetle bu esmaları zikredersen muaffak olursun. Duanın en makbülü sıkılmadan yapılandır. Bu nedenle sana şu kadar zikretmelisin diyemem. Gücünün yettiğince bu esmaları oku..

Geri