Kizlar lutfen yardim edin hamile ola bilirmiyim?

Hayalim26

Yeni Üye
Üye
Kizlar lutfen yardim edin hamile ola bilirmiyim?
Merhaba kizlar benim bu ay hamileliyin butun belirtilerin tasimama ragmen tam vaktinde hastalandim normalde ben 7gun olurum adet ama bu sefer once kahveringi akintim oldu o kesildi ondan sonra normal 3 gun regl oldum bi anda pembe akinti geldi ve kesildi yarin ise beyaz sivi gelemeye bawladi bu neden ola bilir acaba?

Merhaba kizlar benim bu ay hamileyim butun belirtilerin tasimama ragmen tam vaktinde hastalandim normalde ben 7gun olurum adet ama bu sefer once kahveringi akintim oldu o kesildi ondan sonra normal 3 gun regl oldum bi anda pembe akinti geldi ve kesildi yarin ise beyaz sivi gelemeye başladi bu neden ola bilir acaba?

Selamlar Hayalim26, yani adet olmuşsunuz ve pembe akıntınız gelmiş, diğer belirtilerin hamilelik ile alakası yok. Regl olduğunuza göre hamile olma ihtimaliniz yok. Yani test yapmanıza bile gerek yok hamile değilsiniz.

Merhaba kizlar benim bu ay hamileliyin butun belirtilerin tasimama ragmen tam vaktinde hastalandim normalde ben 7gun olurum adet ama bu sefer once kahveringi akintim oldu o kesildi ondan sonra normal 3 gun regl oldum bi anda pembe akinti geldi ve kesildi yarin ise beyaz sivi gelemeye bawladi bu neden ola bilir acaba?

Adet döneminin ilk günü lekelenme olur. Kahverengi akıntınızın olması normal. Ayrıca döneminiz 3 gün sürmüş buda normal. Adet döneminde görülen kanamanın miktarı her ay aynı olmaya bilir. Uzunlukta değişebilir. Dönem bittikten sonra vajinal akıntının da olması normaldir. Kısacası durumunuzda bir anormallik yok..

Geri