kızlar motive ve fikirlerinize ihtiyacım var(geyik yapanlar yorum yapmayın lütfen)

RoCCo

Yeni Üye
Üye
kızlar motive ve fikirlerinize ihtiyacım var(geyik yapanlar yorum yapmayın lütfen)
kızlar ben lise mevzunuyum kız meslek lisesi cocuk gelişimi bölümü ne ilkokulda nede lisede cok cok iyi bi ögrenci oldugum söylenemez:D ama bu yıl öss ye girmeye karar verdim vermesine de hic bişey bilmiyorum malum meslek lisesi cıkıslıyım bilsem bile liseyi bitireli yıllar oluyo yani hep olumsuzluklar meslek lisesi dershaneye gitmemiş oluşum bölümümn puanı yüksek ve şuandada özel ders alma yada dershaneye gitme şansım yok sınav sitemide cok değişti ve zorlaştı eşşek kafam bnm dönemimde biz sırf cocuk gelişim dersleri gördüğümüz için genelde iki yıllıga sınavsız geciş hakkımız vardı oda gitti sizce bu durumda evde çalışarak bişeyler başarmam mümkünmü varmı böyle tanıdıgınız örnekler bna gösterebilceginiz?

var tabiki canm arkadaşım herkeste para bol değil.oturup evde çalışan o kadar çok insan var ki...ama evde olup olmaman değil problem.senin ders çalışıp çalışamadığın..evet biraz zordur evde ders çalışmak çünkü sınıf ortamı olmaz buda motiveyi engeller...ama başka bir seçenekte yoksa canm oturup sıkı bi plan yap ve ona uy mümkün olduğu taktirde..umarım başarılı olursun canım...

canım bence bölümün çok güzel bende okumak isterdim elinden geleni yap çalış
ayrıca açıköğretim fakültesinin anaoklu çğretmenliği bölümünede başvurabilirsin
açıköğretimi kazanacak kadarda kapasiten vardır heralde çalışan başarır kolay gelsin

sagolun önemseyim yazdıgınız icin:)yaa kızlar dershane ve özel ders maddi acıtan diil eşim müsade etmicegi icin imkansız:s
bu arada masallah okadar görüntülenmiş cvp verme tenezzülünde bulunulmamıs ama geyik muhabbeti olsa millet bişeyler yazardı böyle konularda nedense kimse pek oralı olmuyo hayret bişey yaa
sonucta bi konu actım şuraya

elbette mümkündür en önemlisi zaten karar verip bunu uygulamaya gecmektir sekerim sen bunu gercekten istiyosan ve azimli biriysen basaramayacagin asamayacagin engel yok demektir yeterki istek olsun bi cok kisi dersaneye gitmeden de kazanabiliyo ama senin iki kati calisman lazim cevrenden bol miktarda kitap edin ve yardim edebilicek birileri varsa hic bir firsati kacirma derimm basarilarr

Hayatım açıköğretim fakültesi okul öncesi öğretmenliği puanı 321den başlıyor buda zor bir puan ama hiçbirşey imkansız değildir çok çalışırsan yapabilirsinn bidenemmm olmazsa bence açıköğretim fakültesinden başka bölümler seçersin iktisat,işletme,muhasebe vs...2 veya 4 yıllık nasıl tercih edersenn...tabii bunun içinde çalışman lazım günde 2 saat çalışsan yeter sıkma canını yaparsın

cok sagolun arkadaslar yorumlar icin.tucemm yaa sayısalım zayıf olmasa ygs dn girmek zorunda kalmazdım biliyosun tercihlerim sınırlı bildiğim kadarıyla 30 ek puanım var kendi bölümüm olursa of bilmiyorum ya:s

Geri