kızlar Saçlarınız elinize değil belinize gelsin

Azra16

Yeni Üye
Üye
kızlar Saçlarınız elinize değil belinize gelsin
Kadınların büyük hayallerinden birisi olan saç uzatma zahmet ve zaman gerektirdiği için kimse saç uzatma işlemine yaklaşmak istemez. Tam saçlarınız istediğiniz uzunluğa yaklaşır ardından kırılmalar başlar ve yine eski haline dönmek zorunda kalırsınız.
Bugünkü yazımızda 3 ay gibi kısa bir sürede saçlarınızı belinize kadar nasıl hızlı ve sağlıklı bir biçimde uzatabileceksiniz bunu anlatacağız.
Uzamaya başlaması 1 aydan sonra hızla belli oluyor.
3 Ayda Belinize Kadar Uzun Saçlar için Malzemeler:

• Sinemaki otu,
  • badem yağı,
  • bemiks ampül ve su
( sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz, bemiks ampül de eczanelerde satılıyor, b vitaminin ampül şeklinde olanı 3.5 tl ,ampülü ucundan kırıp dökersiniz karışıma).
Hazırlanışı:
1 tutam sinemakiyi, bir çay bardağı suda kaynatıyorsunuz.
Süzdükten sonra ılınınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın.
Sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın ve yarım saat bekledikten sonra saçlarınızı yıkayın.
2337grossdo5.jpg

Haftada bir uygulanacak…
Düzenli olarak yapılırsa hemen faydasını göreceksiniz.
Özellikle 1 aydan sonra saçlarınız daha hızlı uzamaya başlıyacak.:yyy:
Uyguladıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar…

ben 1,5 aydır kullanıyorum saçlarım gerçekten çok hızlı uzadı ben 3 ay sonunda saçlarımın belime geliceğine inanıyorumm. Hatta saç bile çıkartıyor bu karışım bide limon sabunuyla yıkarsanız hem parlak hem hızlı uzamasına yardımcı.

Sac kriklari icinde bi maske soyleye bilirmisiniz???

Geri