Kızlar sizce hangi servis sehpası modeli daha güzel ?

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Kızlar sizce hangi servis sehpası modeli daha güzel ?
Merhaba kızlar . Biliyorsunuzki bir evin olmazsa olmaz ögelerinden biridir sehpalar. Kullanım amacının dışında mekana farklı bir hava katıyor. Kullanım kolaylığıda konforu sağlıyor. Mesela kitap okurken çayınıza rahatlıkla bu servis sehpası sayesin de ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanısıra dekoratif ürünlerinizi de bu servis sehpalarında sergileyebilirsiniz.Hem aile fertleri hemde gelen misafirler bu sehpalar dan yararlanır. Bir çok ikramlarımızı bu sehpalar üzerinde sunarız. Benim sehpalarım çok yıprandı .Şimdiye kadar 2 defa servis sehpası yeniledim. Şu an servis sehpalarımı tekrar yenilemeyi düşünüyorum. Fakat hangi modeli tercih edeceğim konusun da kararsızlık yaşıyorum. Sizce bu sehpalardan hangileri güzel ve kullanışlı ? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirm .

servis sehpası  0.jpg

servis sehpası 1.jpg

servis sehpası  2.jpg

servis sehpası 3.jpg

servis sehpası 4.jpg

servis sehpası 5.jpg

servis sehpası 6.jpg

servis sehpası 7.jpg

hepsi çok güzel evine dekoruna hangisi gider bilemeyiz ama baştan 2.sıradaki beyaz hem kullanışlı hemde şık duruyor

Bende yakın tarihte renkli servis sehpası aldım. Çok memnunum. Mekanı daha hareketli gösteriyor ahenk katıyor. Tabi servis sehpası seçerken mekanınızın konseptinede uygun olması gerekiyor. Mekanda kullandığınız dekorun uyumuna dikkat edin. Bu arada ilk resimdeki sehpa modelleri çok hoşuma gitti ;)

Geri