kızlar size bir soru....

evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız

• Kullanılan toplam oy
    37
kızlar size bir soru....
konuyu belki yanlış yere açtım ama anketler diye ayrı bir bölüm göremediğim için buraya açıyorum....

evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız

bu soruyla ilgili cevaplarınızı çok merak ediyorum...

bekliyorum....

siyah_inci

siyah_inci

Yeni Üye
Üye
Cevap: kızlar size bir soru....

kusura bakma canım anketler bölümü gözümden kaçmış demekki...teşekkür ederim....

ama soruyu nasıl göremiyorsun onu anlamadım...ben görüyorum:hmm:

M

Misafir

Forum Okuru

KızılÖteSi' Alıntı:
Konu anketler bölümüne taşınmıştır...

Fakat soruyu göremedim ben :)

cano soru bu ''evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız'' :D:D anket şıklarının üstüne bak :D:D

valla bana el kaldırdıktan sonra hastamıyım değilmiyim hiç fark etmez sürüm sürüm süründürrüm :D:D

siyah_inci

siyah_inci

Yeni Üye
Üye

RüYaM' Alıntı:
cano soru bu ''evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız'' :D:D anket şıklarının üstüne bak :D:D

valla bana el kaldırdıktan sonra hastamıyım değilmiyim hiç fark etmez sürüm sürüm süründürrüm :D:D

şıklardan hangisini diyorsun sonuç olarak...diğer şıkkınımı:)

oy kullanırsanız memnun olurum sonrada buraya açıklamasını yazarsınız...:kahve:

CaRiZmA

CaRiZmA

Vip Melek
Üye

hmmm asöa affetmem derdim ya ama bilmem ki hic basima gelmedi hmm bende essek sudan gelene kadar döverim bi ara olur biter:zuha:

ortanca

ortanca

Yeni Üye
Üye

Pismansa affederim,tabiki o ani yasamak lazim o anki psikolojim cok onemli................:kızılötesi:

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye

Şu an için asla affetmem diyorum ama öyle bişey başıma gelmedi gelse tepkim ne olur bilemiyorum

esra

esra

Yeni Üye
Üye

Asla affetmem öyle biriylede evlenmem henüz üzerimde hiçbir hakkı yokken bana el kaldırıcak bunun için hasta olmamama falanda gerek yok

L

*LavinyA*

Yeni Üye
Üye

valla sevdiğim kişi bana evli olmadığımız halde el kaldırısa evlenince ne yapar zaman bırakırım ve bitiririm:(:(

:mad2::mad2::mad2:

MEÇHUL

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye

evlenemden böyleyse evlendikten sonra saçımı başımı yolar ebnimm...olmazz asla affetmemm herkes kendii yolunaaaaaa

ZiLaN

ZiLaN

Yeni Üye
Üye

affetmek çok zor bu durumda,zamana bırakırdım burnundan fitil fitil getiridim...:n028:

H

humana

Yeni Üye
Üye
Biz kadınlar sevince saf oluyoruz... mantık devreden çıkınca nolursa olsun affediyoruz... sonradan mantık devreye giriyor ama iş de işten geçmiş oluyor :S

Young bride

Young bride

Banned
Ne olursa olsun evlenceğim kişi asla bana el kaldırmamalı bana el kaldıran adam bana nası saygı duyar kesinlikle hazmedemem bunu

Y

yagmur33

Yeni Üye
Üye
aslinda affetmem ama seviyorsam ve psimansa affederim. basima gelmedi ama tepkim bu durumda ne olurdu bilmiyrum