kızlar size bir soru....

siyah_inci

Yeni Üye
Üye
kızlar size bir soru....
konuyu belki yanlış yere açtım ama anketler diye ayrı bir bölüm göremediğim için buraya açıyorum....

evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız

bu soruyla ilgili cevaplarınızı çok merak ediyorum...

bekliyorum....

Cevap: kızlar size bir soru....

kusura bakma canım anketler bölümü gözümden kaçmış demekki...teşekkür ederim....

ama soruyu nasıl göremiyorsun onu anlamadım...ben görüyorum:hmm:

Konu anketler bölümüne taşınmıştır...

Fakat soruyu göremedim ben :)

cano soru bu ''evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız'' :D:D anket şıklarının üstüne bak :D:D

valla bana el kaldırdıktan sonra hastamıyım değilmiyim hiç fark etmez sürüm sürüm süründürrüm :D:D

cano soru bu ''evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız'' :D:D anket şıklarının üstüne bak :D:D

valla bana el kaldırdıktan sonra hastamıyım değilmiyim hiç fark etmez sürüm sürüm süründürrüm :D:D

şıklardan hangisini diyorsun sonuç olarak...diğer şıkkınımı:)

oy kullanırsanız memnun olurum sonrada buraya açıklamasını yazarsınız...:kahve:

hmmm asöa affetmem derdim ya ama bilmem ki hic basima gelmedi hmm bende essek sudan gelene kadar döverim bi ara olur biter:zuha:

Pismansa affederim,tabiki o ani yasamak lazim o anki psikolojim cok onemli................:kızılötesi:

Şu an için asla affetmem diyorum ama öyle bişey başıma gelmedi gelse tepkim ne olur bilemiyorum

Geri