kızlarrrr gün bende bugün hadenn gelenn

• Konbuyu başlatan ASİMELEK
ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
kuru patlıcan dolması mercimek köftesi kuru patlican dolmasi bumbar dolması mercimekli köfte

kızzz hadi kapınn yemekleri gelin bana bu gün bendeyizzz ayollllll hoppa hoppa bekliyorumm eliniz boş gelmeyinnnnnnn :D hoppa

M

Misafir

Forum Okuru
Yemek yapmayı bilmiyorum ben ama yinede bensiz olmaz diye geldim:D Hadi kapıyı aç zile basmak üzereyim :D:D

pamukşekeri

pamukşekeri

Aktif Üye
Üye
tazemm masan süpper gözüküyoo ..ben gelirken elmalı turta getiriyorummmm..haydi kıslar toplaşın gelinn bayılırım günlere..

sudembeyaz

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
RüYaM' Alıntı:
Yemek yapmayı bilmiyorum ben ama yinede bensiz olmaz diye geldim:D Hadi kapıyı aç zile basmak üzereyim :D:D
senin gelemem yeter rüyammmmmmmmmm :kiss: kapıyı ben açıcam sana :D

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
kızzzz yaprak sarması da süperr heeeee :D anammmmmm rüyamm gel datlumm kapım açık mandalı çek içeri gir :D

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
:ahhhhh::ahhhhh:kıızzzzz kapıyı kapayınn hayal gelmesinnnn korkuyomm o gelirken kafa göz parmak kulak ne bulursa getiriyooooo

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye

ayy bende size istanbul usulüüü cevizli batt yaptımm :D isteyenlerre tarif vericemmmmm :D ayy azcıkk kurt dökelimm hoppa hoppa

aysegül87

aysegül87

Hamiş Melek
ASİMELEK' Alıntı:
ayyyy yapma yaaa offff üzülürümm öle dersen sen hamişsinn yaaaaaa

saka canim sen takma kafana ben bol yiyorum zaten bunlardan:) sonunda bebisime kisir yada sarmos adini vericem:)

KeLeBeK's

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye
bu ne ya herkez sarma dolma cıkks olmaz azcıkta içecek lazım sen seversin benim kolamı asi getiremmi:oppucuk:kendi ellerimle yapirem çok sağlıklı doğal ürünlerden hemide:oppucuk:

hadi neyse bu seferde başkası getirsin dedim kadınların olduğu gün kadın budu olmadan olmaz dedim size kadın budu köfte getirdim:deli::deli::D:D

afiyet olsun meleklerim:mery:

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ben kırmızı güllerle gelmek istedim öncelikle:D

Yemekler sizden olsun yemek üzerine hafif sütlü bir tatlı iyi gider diye düşündüm

Afiyet olsun şekerler:D

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
KeLeBeK's' Alıntı:
bu ne ya herkez sarma dolma cıkks olmaz azcıkta içecek lazım sen seversin benim kolamı asi getiremmi:oppucuk:kendi ellerimle yapirem çok sağlıklı doğal ürünlerden hemide:oppucuk:

hadi neyse bu seferde başkası getirsin dedim kadınların olduğu gün kadın budu olmadan olmaz dedim size kadın budu köfte getirdim:deli::deli::D:D

afiyet olsun meleklerim:mery:

meleğemmmm o güzelimmm mis mi missss tatlımı tatlı asitli mi asitli kolandan içmek çok isterdim ama (öğğğğğğğğğğğğğğ) biz çay içecezz bugün hahaha eline sağlık but için kimin budu bunlar bakemmm :D

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
*MaWi' Alıntı:
Ben kırmızı güllerle gelmek istedim öncelikle:D

Yemekler sizden olsun yemek üzerine hafif sütlü bir tatlı iyi gider diye düşündüm

Afiyet olsun şekerler:D

ayyyyy hoppa hoppa bu güller benimm evime çok yakışcakkk teşekkür ederimmmmmmmm :D

Young bride

Young bride

Banned
Benden bi içli köfte bayılırım ayrıca çokta güzel yaparım :)